News

Ghost of Tsushima nowym hitem na PC! Tytuł Sucker Punch przebił rekord God of War

Kolejna gra PlayStation Studios okazała się sukcesem na PC. Gra przebiła rekord ustanowiony przez God of War.

PlayStation Studios coraz bardziej wchodzi na rynek gier komputerowych. Tutaj nie ma żadnej wątpliwości. Chociaż gry autorstwa zespołów należących do Sony odnoszą różne wyniki, to Sony nie rezygnuje i bez przerwy prezentuje kolejne zapowiedzi.

W ostatnich miesiącach największym sukcesem było bez wątpienia świetne Helldivers 2, produkcja Arrowhead Game Studios zgarnęła bardzo wysokie oceny (zajrzyjcie na naszą recenzję, w której przyznaliśmy grze wynik 9/10 ), a na samej platformie Steam osiągnęło gigantyczne 457 tysięcy graczy w tym samym momencie!

Dużo częściej mamy jednak do czynienia z premierami, które debiutują na komputerach dopiero po czasowej ekskluzywności dla PlayStation. W tej kategorii do tej pory niekwestionowanym liderem pozostawało God of War. Produkcja od Santa Monica Studio przyciągnęła 73 529 użytkowników cieszących się nordycką mitologią w jednym momencie. Okazuje się jednak, że pałeczkę przejmuje właśnie Ghost of Tsushima: Director's Cut, które kilka dni temu zadebiutowało na kolejnej platformie.

Wczoraj w późnych godzinach wieczornych, gra od Sucker Punch Productions, przyciągnęła do siebie aż 77 154 graczy. Sukces na pewno nie pozostanie bez echa i możemy spodziewać się, że kolejne gry, stopniowo będą pojawiać się na komputerach. Według plotek następną grą, którą Sony miałoby wypuścić na Steam i Epic Games Store miałby być God of War Rangarok.

Czy kolejna odsłona przygód Kratosa ma szansę przywrócić serię na podium? Oficjalna zapowiedź może pojawić się już niedługo. Być może na nadchodzącym wydarzeniu, na którym Sony zaprezentuje swoje nowe tytuły? Kupiliście już Ghost of Tsushima? Uważacie, że potencjalna kontynuacja będzie grą jeszcze lepszą od oryginału? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach! Są one do waszej dyspozycji.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 30 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Larian otworzy studio w Polsce!

arrow-right
arrow-right

Hi-Fi Rush z ostatnią aktualizacją

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: