News

Ghostrunner 2 z datą premiery. Gra zadebiutuje w trudnym okresie

Ghostrunner powraca w kolejnej odsłonie. Kontynuacja przygody z 2020 roku pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Wydawca zdecydował się na rywalizację z wieloma wysokobudżetowymi tytułami.

Na PlayStation Showcase zapowiedziano kontynuację ciepło przyjętego Ghostrunner. Fani produkcji od One More Level nie będą musieli długo czekać, aby zagrać. Na zwiastunie prezentującym wiele świeżych ujęć z rozgrywki ujawniono datę premiery.

Wydawca, czyli 505 Games najwidoczniej nie boi się konkurencji, ponieważ tytuł zadebiutuje wśród wielu innych wysokobudżetowych gier. Ghostrunner 2 będzie dostępny już 26 października. Twórcy tym razem zdecydowali się zrezygnować z ósmej generacji konsol i gra pojawi się wyłącznie na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.

W październiku zagramy również w Assassin's Creed Mirage, Alan Wake 2, Marvel's Spider-Man 2, Lords of the Fallen i kilka innych wysokobudżetowych tytułów. Nie ma wątpliwości, że lista tier jest bardzo różnorodna. Widzicie coś dla siebie, czy może czekacie na listopad?

Czas czytania: 1 minuta, 41 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Gry Activision Blizzard będą dostępne w Ubisoft+

arrow-right
arrow-right

Menu "Starfield" stało się obiektem ataku byłego twórcy "Warcarft"

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: