News

GT6 jeszcze nie wyszło, a już zapowiedziano 2 patche!

Dobrze czytacie, nie pomyliłem się i nie chodzi o DLC. Mimo, że do premiery Gran Turismo 6 jeszcze 3 miesiące i sporo prac zostało przed Polyphony Digital, to Kazunori Yamauchi zapowiedział już dwa patche, z czego jeden w dniu premiery... Jesteście ciekawi jakie?

Pierwszy patch to na pewno coś co was ucieszy - poprawi on bowiem dźwięki samochodów. I nie chodzi tu tylko o dźwięki silników, ale o słynne "piszczenie" na zakrętach, które niezmienne sztucznie brzmi od pierwszej części gry. Patch ma wyjść w dniu premiery.

Drugi patch z kolei doda dzień i noc do tras na których nie odbywają się wyścigi 24h - bowiem tylko te dostaną taką opcję w dniu premiery (zatem seria Endurance potwierdzona).

Pozostaje tylko pytanie, dlaczego pierwszy patch nie może się znaleźć w pudełku z grą, skoro do premiery jeszcze 3 miesiące, a na premierę będzie już gotowy? Zwłaszcza, ze certyfikacja łatki w Sony też trwa kilkanaście dni, zatem patch zdążyłby do tłoczni.

Wygląda na to, że trzeba poczekać na wersję GT6 Spec 2.0 żeby nie ściągać przez następne pół roku patchy po 1GB i płacić za samochody z DLC, bo PD zaoferuje nam niedokończoną grę. Tym bardziej, że sam Kaz mówi "przez rok będziemy dodawać to, czego nie zdążymy na premierę". Fajne podejście... Można też poczekać na Gran Turismo 7 na PS4.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Mercury Steam pracuje nad nextgenowym tytułem

arrow-right
arrow-right

Sonic Lost World przybył na TGS z nowym zwiastunem

Komentarze
...
#1
~lol
3868 dni temu

Pozazdrościli Forzie czy co?

Tam ma niby być patch bo robią do ostatniej minuty i do biedy można to jeszcze jakoś zrozumieć ale informacje o GT6 to, ahem LOL.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: