News

Gwiazdorska obsada gry Beyond: Dwie Dusze

Sony świętuje premierę jednej z najbardziej oczekiwanych gier klasy AAA – Beyond: Dwie Dusze. Podczas zamkniętej premiery, która odbyła się 2 października 2013 r. w paryskim kinie Le Grand Rex, na czerwonym dywanie stanęła gwiazdorska obsada, w tym nominowani do Oscara® Ellen Page i Willem Dafoe. Dla Ellen Page, młodej aktorki z imponującym dorobkiem, jest to pierwsza przygoda z branżą gier. Wcieliła się ona w główną bohaterkę gry, Jodie Holmes – młodą kobietę, która za sprawą nadprzyrodzonych mocy jest w stanie komunikować się z niewidzialną istotą, Aidenem.

Zapytana o swoje doświadczenia, aktorka odpowiedziała:

Cały proces twórczy był dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem. Zaskoczyło mnie, jak wiele pracy trzeba włożyć w powstanie tego typu gry. Kilka miesięcy temu zaprezentowaliśmy BEYOND: Dwie Dusze™ podczas festiwali filmowych w Tribece i w Tokio, udowadniając tym samym, jak wielkie zmiany zaszły w świecie gier. Wierzę, że miłośników tego typu rozrywki czeka unikalne, poruszające doświadczenie.

Podczas imprezy członkowie obsady i twórcy gry, wśród których znaleźli się Ellen Page, Willem Dafoe, David Cage, Kadeem Hardison oraz Lorne Balfe,wzięli udział w zamkniętej dyskusji panelowej. Odpowiedzieli na pytania związane z powstawaniem gry BEYOND: Dwie Dusze™ i zdradzili, co sądzą o postępującym zacieraniu się granic pomiędzy grami a kinem. Materiał z dyskusji dostępny jest na życzenie na kanałach PlayStation.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 46 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Klimatyczny zwiastun Burial at Sea do BioShock Infinite

arrow-right
arrow-right

Znamy dokładną datę premiery Ratchet & Clank: Nexus

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: