News

Gwiazdy grają w Epic Mickey 2!

Pierwszego grudnia w warszawskim salonie Budda Bag odbyła się familijna impreza z okazji premiery gry „Epic Mickey 2: Siła dwóch”. Na wydarzeniu pojawili się mali oraz duzi fani Myszki Miki i Disneya, w tym gwiazdy ze swoimi pociechami.

Pośród wielkich, wygodnych poduch i puf – znak rozpoznawczy lokalu Budda Bag – i stanowisk do grania można było spotkać między innymi: Olgę Borys, Przemysława Saletę, Roberta Leszczyńskiego, Karinę Kunkiewicz czy Monikę Mrozowską. Gwiazdy chętnie pozowały do wspólnych zdjęć z najmłodszymi, rozdawały autografy, a także próbowały swoich sił w grze Epic Mickey 2.

Prezentację gry na głównym ekranie przeprowadził ambasador Epic Mickey 2 w Polsce, Adaś Zdrójkowski, aktor popularnego serialu familijnego emitowanego na antenie TVP2. Uwagę przybyłych dzieci przykuli także aktorzy Disneyowskiego serialu „Do Dzwonka Cafe”, Kuba Nowak, Karol Osentowski, Agnieszka Doczyńska i Julia Chatys. Młode gwiazdy opowiadały, jak wygląda praca na planie, zdradzali sekrety swojego zawodu, a także podpowiadali i pomagali najmłodszym podczas gry.

Disneyowi zawsze towarzyszy magia. Te czary podziałały także na sobotniej imprezie, bo każdy – mały i duży, wychodził z salonu Budda Bag z uśmiechem na ustach i błyskiem w oku. Myszka Miki i przyjaciele po raz kolejny sprawili, że każdy mógł przez chwilę poczuć się jak dziecko.

Epic Mickey 2: Siła Dwóch to kontynuacja hitu Warrena Spectora w nowej odsłonie. Poprzednia część gry odniosła ogromny sukces i sprzedała się na całym świecie w ponad 3 000 000 egzemplarzy! Jest to największa lokalizacja w historii gier dziecięcych w Polsce - przetłumaczono i zdubbingowano ponad 10 000 kwestii dialogowych dla 20 postaci głównych oraz 50 postaci drugoplanowych! Głosów użyczyły największe gwiazdy, wśród których usłyszymy m.in. Krzysztofa Tyńca, Kacpra Kuszewskiego i Jarosława Boberka.

Największą zmianę w porównaniu z Epic Mickey stanowi kooperacja dwóch bohaterów. Gracz, aby pokonać kolejne przeszkody i rozwiązać zagadki, będzie musiał wykorzystać współpracę, zdolności, zalety Mikiego i Oswalda, którzy uzupełniają się nawzajem. W każdej chwili do rozgrywki może dołączyć drugi gracz, by wspólnie w trybie multiplayer stawić czoła Szalonemu Doktorkowi. Epic Mickey 2: Siła Dwóch wykorzystuje kontroler ruchu PlayStation Move, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze bardziej wciągająca i interaktywna.

Gra „Epic Mickey 2: Siła Dwóch” jest dostępna na platformy Xbox 360® oraz PlayStation®3 w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 179, 99 PLN, oraz na Nintendo Wii™ w angielskiej wersji językowej w cenie 179, 99 PLN.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

The Last of Us - Zajawkowo i kusząco

arrow-right
arrow-right

Kat i Emmett Graves na pierwszych screenach

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: