News

World of Goo 2 zadebiutuje już w przyszłym roku

Zabawna gra logiczna doczeka się sequela.

The Game Awards ma dla nas jeszcze jedną niespodziankę i to z repertuaru tych naprawdę zaskakujących. 😉 Pamiętacie World of Goo? Pewnie niewielu z Was odpowie twierdząco. Pomimo że był to tytuł całkiem głośny to jednak wciąż niszowy, a i nadszarpnięty przez ząb czasu, bo miał premierę całe 15 lat temu.

I wiecie co? Teraz ma doczekać się sequela! Tak po prostu, po tylu latach. World of Goo 2 ma nam zaoferować kolejne nowe zagadki wykonane w diabelnie pomysłowym świecie pełnym tytułowej "mazi". Dodajmy, że mazi żyjącej, a naszym zadaniem będzie najprawdopodobniej ponownie staranne układanie i łączenie naszych maziowych stworzonek, by pokonać różnorakie łamigłówki. Swego czasu ta formuła zrobiła na rynku prawdziwą furorę szokując nietuzinkowymi pomysłami i klimatyczną oprawą graficzną. Czy sequel okaże się równie dobry? Zobaczymy!

Gra ma zadebiutować w przyszłym roku. Nie znamy obecnie docelowych platform ani dokładniejszej daty premiery. Prawdopodobnie będą to stacjonarne konsole oraz z racji niewielkich wymagań sprzętowych, także Switch.

Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kemuri to nowy projekt weterana Tango Gameworks

arrow-right
arrow-right

Baldur's Gate 3 z tytułem Gry Roku 2023!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: