News

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z nowym DLC niemal 10 lat od premiery

Gracze grają, twórcy dostarczają.

Kingdoms of Amalur: Reckoning do najmłodszych gier nie należy, ale jej ponownie wydanie pod nazwą Re-Reckoning przyciągnęło nieco nowych osób, a już na pewno najwięcej zrobiło dodanie gry w listopadowym PS+.

Listopad 2021 - darmowe gry w PlayStation Plus

W listopadzie w ramach PS+ czeka na nas aż 6 gier! Sprawdźcie jakie.

Czytaj dalej »

Twórcy postanowili więc zrobić niespodziankę i do tej nowszej wersji wydać DLC o nazwie Fatesworn - niemal 10 lat od premiery, rocznica przypada bowiem 7 lutego 2022 - i będzie ona dostępna jedynie na PS4 i Xboxa One (oraz oczywiście PC), ale niestety ominie Switcha, na którego remaster gry również wyszedł. Dla osób które nie mają podstawki przygotowano natomiast nową wersję gry pod tytułem Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Fate Edition, zawierającą dodatek Fatesworn.

Co znajdziemy w nowej zawartości? Tu zacytuję informację z notki prasowej od Koch Media:

Wybierz się na zupełnie nowe reteny Amaluru, pełne śnieżnych tundr, głębokich jaskiń i zdradzieckich wrogów, i odwiedź górskie wioski oraz starożytne miasto Crownhold nad jeziorem.
Opanuj niestabilną moc Chaosu dzięki nowemu, wyjątkowemu drzewku niezwiązanych z walką umiejętności oraz klasom broni i zbroi.
Jako legendarny Fatesworn stoczysz ostatnią bitwę przeciwko Niskaru i ich poplecznikom, gdy proceduralnie generowane lochy Chaosu zamienią każdy region w Kingdoms of Amalur: Reckoning w potencjalne pole bitwy.

Cała nowa zawartość wg. zapewnień twórców ma starczyć na przynajmniej 6 godzin (czyli dłużej niż niektóre FPSy, hehe), a do tego wprowadza oczywiście nowe miasta, lochy, przeciwników, przedmioty i questy (po kilka - kilkanaście w każdej kategorii). Podniesiono też maksymalny poziom postaci do 50. Wydaje się więc, że to całkiem spore rozszerzenie, którym warto się zainteresować, jeśli podoba wam się podstawowa gra.

Premiera dodatku 14 grudnia.

Czas czytania: 2 minut, 35 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Demo Unreal Engine 5 trafia na konsole. Moc next-genów poznamy w piątek

arrow-right
arrow-right

W Battlefield 2042 nikt nie chce grać. DICE wypuszcza patch by ratować grę

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: