News

Kojima przedstawia swój projekt dla Xbox Game Studios. OD w pierwszych szczegółach

Hideo Kojima pojawił się na The Game Awards i ujawnił kilka szczegółów na temat swojego nowego projektu.

Na The Game Awards nie mogło zabrnąć Hideo Kojimy. Legendarny twórca pojawił się na wydarzeniu, aby ujawnić swój nowy projekt przygotowywany dla Xbox Game Studios. Przedstawiony zwiastun nie ujawnia wielu szczegółów, a jeszcze bardziej podkręca atmosferę wokół projektu.

Zapowiedziany projekt ma być formą interaktywnego filmu, który ma zaprezentować nową formę mediów, cokolwiek to znaczy. Kontrowersyjny projekt umieszczony zostanie w gatunku horroru. Na szczegóły dotyczące tego jak wyglądać będzie rozgrywka, musimy jeszcze zaczekać. Prawdopodobnie minie jeszcze trochę czasu, zanim przedstawiony zostanie większy materiał dotyczący gry.

Aktualnie możemy potwierdzić, że w grze pojawi się Hunter Schafer znana z takich produkcji jak Igrzyska Śmierci Ballada Ptaków i Węży oraz serial Euforia oraz Sophia Lillis z horroru To.

Tak jak w przypadku większości projektów przygotowywanych dla Xbox Game Studios, tak i w tym przypadku możemy spodziewać się premiery ekskluzywnie dla Xbox Series X|S i PC, oraz debiutu w Xbox Game Pass. Czy przedstawiony zwiastun sprawia, że będziecie czekać na kolejną grę Kojimy, czy wydaje się on zbyt dziwny?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 55 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Marvel's Blade od Arkane Studios! Twórcy Dishonored wybierają superbohaterów

arrow-right
arrow-right

Rise of the Ronin z datą premiery! Nowy tytuł od PlayStation Studios już na wiosnę

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: