News

Rise of the Ronin z datą premiery! Nowy tytuł od PlayStation Studios już na wiosnę

PlayStation Studios pojawiło się na The Game Awards z kolejnym nadchodzącym hitem. Rise of the Ronin ma datę premiery.

Chociaż jeszcze do niedawna przyszły rok dla PlayStation Studios zapowiadał się wyjątkowo spokojnie, to powoli zaczynają docierać słuchy o kolejnych premierach. W trakcie wydarzenia The Game Awards został zaprezentowany nowy zwiastun Rise of the Ronin, czyli ekskluzywnej grze, za którą odpowiada Koei Tecmo, znani graczom, chociażby z serii Ni-Oh.

Na ujawnionym materialne skoncentrowano na się na przedstawieniu rozgrywki, a w szczególności pojedynków, które wyróżniają się szybką akcją. Zaskakujące wydaje się przedstawienie daty premiery gry, która została zaplanowana już na wiosnę przyszłego roku.

Tytuł pojawi się na rynku dokładnie 22 marca i premiera została przewidziana wyłącznie na PlayStation 5. Już 14 grudnia uruchomiona zostanie opcja zakupów przedpremierowych, więc jeżeli jesteście pewni jakości i oczekujecie wydania gry, to już możecie decydować się na zakup.

Jak wrażenia z obejrzanego zwiastuna? Rise of the Ronin, czy może Ghost of Tshushima? Może żadna gra nie skradła waszego serca, bo to nie wasze klimaty? Podzielcie się waszym zdaniem w komentarzach.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kojima przedstawia swój projekt dla Xbox Game Studios. OD w pierwszych szczegółach

arrow-right
arrow-right

No Rest for the Wicked zapowiedziane. Twórcy Ori and the Will of the Wisps przedstawiają swojego RPG akcji

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: