News

Kolejne plotki o dodatkach do Final Fantasy XIII-2

W sieci pojawiła się kolejna informacja na temat przyszłych dodatków do Final Fantasy XIII-2. Tym razem pochodzi ona z japońskiego poradnika Ultimania, który miał premierę wczoraj. Osoba, która kupiła poradniki umieściła na swoim blogu, poza zdjęciem ich wagi (suma 1.621Kg) dosyć ciekawą informację znalezioną w wywiadzie zamieszczonym w środku z panami Motomu Toriyama i Yoshinori Kitase.

W wywiadze obaj panowie wypowiadają się na temat przyszłych rozdziałów z dodatkową fabułą, które miały by powstać w różnej formie. Samą grę określają oni jako "Rodział Sery i Noela". Możemy się zatem spodziewać w przyszłości rozdziałów poświęconych takim postaciom jak Lightning, Snow czy Sazh. Nie oznacza to jednak, że dostaniemy pełnoprawne rozszerzenie do podstawowej gry jako DLC. Obaj panowie - Kitase i Motomu - mają mnóstwo pomysłów jak przedstawić historię każdej z postaci, dlatego równie dobrze możemy otrzymać je w postaci nowel, jak to jest w przypadku preordera FF XIII-2 gdzie dodawana jest książeczka z nowelą "Episode i - Final Fantasy XIII" (objętość a'la Janko Muzykant). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć takie DLC, w którym dowiemy się co działo się z resztą postaci z poprzedniej części.

Pomysł oczywiście jest jak najbardziej słuszny, bo biorąc pod uwagę oceny Final Fantasy XIII-2 na przeróżnych serwisach, głównym mankamentem jaki przeszkadzał recenzentom była fabuła, która ponoć stoi na poziomie glebowym. Denerwowanie graczy zakończeniem, którego nikt by pewnie nie chciał zobaczyć też nie jest zbyt rozsądnym pomysłem, chyba że ma się w zanadrzu ciasteczko, które osłodzi gorzki smak bycia wykiwanym.

[źródło ]

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 8 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Alisa Bosconovitch w Street Fighter X Tekken?

arrow-right
arrow-right

W Resident Evil: Operation Raccoon City powróci stary znajomy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: