News

Konkurs A-men - wygraj kod na gre

Wczoraj mieliśmy dla Was krótki i prosty konkurs na FB związany z polską grą A-men na PS Vita. A dzisiaj jedziemy dalej i mamy drugi kod do rozdania. Kto szybszy, ten lepszy. Start!

Tym razem zadanie jest dość proste i wymagać będzie od Was przeczytania naszej recenzji i odpowiedzenia na krótkie pytanie: Jakimi umiejętnościami dysponują tytłowi A-meni?

Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach poniżej. Pierwsza spośród zarejestrowanych osób z naszej strony, która dobrze napisze odpowiedź, dostanie od nas kod na A-men. Powodzenia!

Grę ufundował twórca gry, firma Bloober Team.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 19 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Team17 zapowiada Worms Revolution

arrow-right
arrow-right

Bo ryk silnika jest najważniejszy

Komentarze
...
#1
~Nafukany
4355 dni temu

Żołnierz potrafi posługiwać się bronią, granatami i różnymi ładunkami wybuchowymi, inżynier potrafi budować i rozmontowywać kładki, kopać doły i zamalowywać miny, tak by przeciwnik ich nie zauważył. Spadochroniarz może bez problemu upaść z wysokości, oraz posługiwać się specjalną linką. Osiłek może natomiast podrzucać innych A-menów, oraz przenosić skrzynie (i co lepsze, jest z nich wszystkich najmądrzejszy). Na końcu jest szpieg, który używając swojej głupkowatej czapki może wtapiać się w przeciwników i być nie zauważonym, oraz stawiać znaki, dzięki którym przeciwnik zawróci.

odpowiedz
...
#2
~Bartłomiej
4345 dni temu

każdy posiada niezbędne umiejętności do przejścia danego poziomu.

Żołnierz: potrafi posługiwać się bronią, granatami i różnymi ładunkami wybuchowymi, inżynier potrafi budować i rozmontowywać kładki, kopać doły i zamalowywać miny, tak by przeciwnik ich nie zauważył. Spadochroniarz może bez problemu upaść z wysokości, oraz posługiwać się specjalną linką. Osiłek może natomiast podrzucać innych A-menów, oraz przenosić skrzynie (i co lepsze, jest z nich wszystkich najmądrzejszy). Na końcu jest szpieg, który używając swojej głupkowatej czapki może wtapiać się w przeciwników i być nie zauważonym, oraz stawiać znaki, dzięki którym przeciwnik zawróci. NALEŻY DODAĆ ŻE DOPIERO KIEDY ZOSTANĄ ODKRYTE NOWE NARZĘDZIA WTEDY CORAZ BARDZIEJ POSTACIE ROZWIJAJĄ SWOJE INDYWIDUALNE UMIEJĘTNOŚCI

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: