News

Kontynuacja Lords of the Fallen i nowy Sniper Ghost Warrior w przygotowaniu? CI Games szykuje się do kilku premier

Zarejestrowane znaki towarowe sugerują, że CI Games przygotowuje się do kilku kolejnych premier. Na liście między innymi Death of the Fallen i Sniper Ghost Warrior.

W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami nowej premiery autorstwa Hexworks i CI Games, czyli nowe Lords of the Fallen. Na naszej stronie produkcja została oceniona bardzo wysoko z wynikiem 4.5/5. Pełną recenzję możecie przeczytać w tym miejscu . Twórcy jednak nie próżnują. Kurakasis, użytkownik platformy X podzielił się z graczami informacją na temat zarejestrowanych znaków towarowych sugerujących kolejne gry od znanych deweloperów.

Project III, który prawdopodobnie odnosi się do znaku towarowego Death of the Fallen to kontynuacja nowej odsłony marki Lords of the Fallen. Za produkcję odpowiadać miałoby ponownie studio Hexworks. Kolejna odsłona coraz to bardziej popularnego soulslike'a ma zostać stworzona na silniku Unreal Engine 5 i zadebiutować w okolicach 2026 roku.

Na przyszły rok zaplanowana została premiera Project Survival. Projekt ma zaoferować rozgrywkę skupioną na przetrwaniu w otwartym świecie o horrorowej tematyce. Za produkcję odpowiadał zespół Batfields, jednak aktualnie gra ma być tworzona pod dowodzeniem Underdog Games.

Aktualnie powstawać ma również kolejna odsłona serii Sniper Ghost Warrior. Nie ma informacji czy twórcy zamierzają stworzyć Contracts 3, czy może szykuje się pełnoprawna "czwórka". Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5, więc powinniśmy oczekiwać znacząco ulepszonej oprawy graficznej względem poprzedniej odsłony.

Ostatnią z gier miałoby być nowe IP kryjące się pod tytułem roboczym Project Scorpio. Świeżo przygotowana marka została określona jako "premium multiplayer PvE tactical shooter" co sugeruje, że twórcy przynajmniej aktualnie nie zamierzają tworzyć gier free to play. Zapowiadana gra miałaby być kooperacyjną, pierwszoosobową strzelanką z elementami taktycznymi. Tytuł może być pierwszym podejściem studia do terminu "gra jako usługa" oferując nowe dodatki i wydarzenia.

Wszystkie informacje zostały oparte o oficjalnie zatwierdzone znaki towarowe, oraz komentarze twórców na temat przyszłości studia. Branża gier wideo bywa jednak bardzo nieprzewidywalna i w każdym momencie może dojść do opóźnień lub nawet anulowania któregoś z wyżej przedstawionych tytułów. Jak podobają się wam gry CI Games? Czy którakolwiek z nich was zainteresowała? Podzielcie się waszą opinią na temat przedstawionych gier!

Czas czytania: 2 minut, 48 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Recenzja: Lords of the Fallen - 15.10.2023 16:23
Lords of the Fallen w liczbach - 11.10.2023 11:30
Sniper Ghost Warrior Contracts. Tryb multiplayer zostanie opóźniony - 02.01.2020 11:43
Niedawno pisaliśmy też o...

Sea of Thieves trafi na konkurencyjne platformy? Produkcja ma pojawić się na PlayStation i Nintendo Switch

arrow-right
arrow-right

Steam z nowym rekordem!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: