News

L.A Noire w wersji VR trafiło właśnie do PS Store

Takie niespodzianki lubimy. Sony zaskoczyło posiadaczy gogli podczas State of Play.

W trakcie State of Play wszyscy czekali tylko na jedno (datę premiery The Last of Us 2), tymczasem Rockstar zaskoczył i wrzucił do sklepu specjalną wersję L.A. Noire na PS Store - L.A. Noire: The VR Case Files. I chociaż studio oryginalnie odpowiedzialne za grę mocno przekroczyło budżet i w podzięce zostało zlikwidowane, Rockstar zdaje się odcinać kupony od gry najpierw wersją "remaster", a teraz dodatkiem na VR. Czyżby podtrzymywanie zainteresowania grą miało zwiastować kolejną odsłonę na kolejnej generacji konsol?

Niestety, cena za tę wirtualną przyjemność niska nie jest - aż 125 zł, za wcale nie tak długą grę, bowiem jak można przeczytać w PS Store:

W klimatycznym thrillerze kryminalnym od Rockstar Games gracze rozwiążą siedem spraw z bestsellerowej gry – od zagadek z wydziału drogowego, przez podpalenia, aż do zabójstw i nie tylko.


Mam nadzieję, że twórcy odpuścili sobie misję ze spaloną rodziną, gdyż tę zapamiętam chyba na całe życie i mogłaby wywołać mdłości wcale nie z powodu korzystania gogli VR...

Grę kupicie tutaj: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1004-CUSA15490_00-LANVRCASEFILES01 .

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

The Last of Us: Part II — Do sprzedaży trafi aż 5 edycji gry

arrow-right
arrow-right

Jest demo Medievila. Do pobrania tylko do 6 października!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: