News

Manor Lords ze świetnym startem!

Polska gra strategiczna przyciągnęła uwagę graczy.

Gra Manor Lords, będąca połączeniem budowania miasta i strategi czasu rzeczywistego, osiągnęła imponujące wyniki sprzedaży, przekraczając milion sprzedanych egzemplarzy w ciągu pierwszych dwóch dni od debiutu. Wydawca, firma Hooded Horse, wyraził swoją wdzięczność wobec graczy i podkreślił, że sukces ten był możliwy dzięki ich wsparciu. Gra, która zadebiutowała w wersji Early Access, została ciepło przyjęta przez społeczność, osiągając rekordową liczbę jednocześnie grających osób na platformie Steam.

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie, wydawca zapowiedział, że będą kontynuować dostarczanie atrakcyjnych ofert, aby umożliwić jeszcze większej liczbie graczy doświadczenie świata Manor Lords. Inspirując się sztuką i architekturą późnego XIV wieku, gra stawia na historyczną dokładność, co przekłada się na unikalne doświadczenie budowania miasta bez siatki ograniczeń i pełną swobodą rozmieszczania i obracania budynków, co jest odzwierciedleniem wzrostu rzeczywistych średniowiecznych miast i wiosek.

Gra jest dostępna na PC i w ramach abonamentu PC Game Pass, a planowana jest również wersja na konsole Xbox Series X i Xbox Series S. Manor Lords zyskała uznanie za świeże i satysfakcjonujące mechanizmy rozgrywki, choć niektóre aspekty, takie jak balans ekonomii, mogą jeszcze wymagać dopracowania w trakcie wczesnego dostępu.

Źródło:
  • steam
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 6 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Helldivers 2 sprzedaje się świetnie! - 14.05.2024 13:50
Helldivers 2 na Steam nie będzie wymagało łączenia się z PSN. - 06.05.2024 11:48
Helldivers 2 cały czas na podium! - 12.03.2024 12:11
Steam z kolejnym rekordem graczy online! - 04.03.2024 10:38
Niedawno pisaliśmy też o...

Kalendarz Premier — Maj 2024

arrow-right
arrow-right

Nowa generacja w Fallout 4

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: