News

Trochę nowych informacji o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V to jedna z najmocniej wyczekiwanych produkcji 2013 roku, na którą czeka chyba każdy, szanujący się gracz. Każde małe zdjęcie, ułamek trailera, ploteczka, czy drobna informacja jest tu na wagę złota. A co powiecie na całkiem sporo nowych rewelacji na temat gry? Rockstar podzielił się ze światem solidnym pokładem tekstu na temat piątej odsłony serii.

Firma potwierdza, że nie będzie już żadnych obsuw i opóźnień związanych z premierą GTA V. Gra wyląduje na sklepowych półkach 17 września. Rockstar skupia się w tej chwili na dopracowaniu swojego dziecka na currentgenach, więc sprawy pecetów i nextgenów nie komentuje. Dowiedzieliśmy się za to, że wersja Xboxowa zostanie wydana na dwóch płytach - Jedna do instalacji, druga do grania. GTA V na PS3 będzie wymagać 8 GB do instalacji.

Już niedługo mamy zobaczyć pierwszy gameplay z gry, które zostanie opatrzony komentarzem twórców. Na koniec, Rockstar potwierdza, że nie będzie żadnych większych różnic pomiędzy wersjami na Xbox 360 i PS3.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 35 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

EDGE już wie, która konsola wygra starcie tytanów

arrow-right
arrow-right

Premierowy zwiastun The Walking Dead: 400 Days

Komentarze
...
#1
~fildi
3940 dni temu

rzeczywiście "masa" nowych informacji ...

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: