Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

mClassic poprawi grafikę wszystkich konsol

Na IndieGoGo sfinansowano właśnie nakładkę na kabel HDMI która rzekomo ma ulepszać jakość obrazu w grach.

Firma Marseille Inc. niedawno na IndieGoGo (platforma crowdfundingowa) zaprezentował nakładkę o nazwie mClassic, która podpięta pod w wyjście HDMI konsoli (a w nią normalny kabel), powoduje upscaling grafiki i jej wygładzanie. Całość ma działać nie tylko dla PS4, Xboxa One czy Switcha, ale też starszych konsol - nawet tych bez HDMI, pod warunkiem oczywiście, że sami kupimy odpowiednią przejściówkę. Ma też ulepszać grafikę filmów do 4K. Dodatkowy lag w telewizorze ma wzrastać raptem o 0.2 sekundy, co też brzmi aż zbyt dobrze. Powiem szczerze, że mam lekkie obiekcje na temat tego sprzętu, ale na zaprezentowanych filmikach wyraźne widać, że np. pikselowe fonty w grach są rozmyte. Ot, zobaczcie chociażby rozgrywkę z Dreamcastowego Sonic Adventures.

Producent zaleca, aby w konsolach ustawić wyjście na 720p (bez upscalingu na konsoli), aby ich wtyczka działała na mniej przetworzonym obrazie - efekt końcowy ma być lepszy niż konsola odpalona w 1080p.

Cena sprzętu nie jest znana, ale będzie oscylować wokół 99$ (taka cena widnieje przy pierwszym progu w którym dostajemy sprzęt, chociaż w trakcie kampanii obniżono ją do 69$).
Kampania znajduje się pod tym adresem: https://www.indiegogo.com/projects/mclassic-the-first-plug-play-graphics-processor

Zainwestowalibyście w taki "ulepszacz" ?

Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Planszówka Metal Gear Solid zmęczy Twój portfel

arrow-right
arrow-right

Drugi sezon w Crash Nitro Fueled już w piątek!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.