News

Drugi sezon w Crash Nitro Fueled już w piątek!

Będzie okazja do odblokowania np. dziecięcych wersji Crasha i Coco, a także nowa trasa. I niestety - pojawią się mikrotransakcje.

Twórcy Crasha od początku rozpieszczają graczy. Trasy i postaci z dwóch gier, do tego skórki dla samochodów i postaci, a także tryb online sprawiły, że w Nitro Fueled dostaliśmy 4x tyle zawartości co w oryginalnym CTR. Tydzień po premierze ruszył też pierwszy sezon trybu online, a wraz z nim okazja do zdobycia kolejnych dodatków. Co najciekawsze - wbrew temu co lubi Activision, wszystko dostaliśmy za darmo, bez opcji płacenia prawdziwą gotówką. Jedyny minus taki, że punkty potrzebne do wymiany na kostiumy zdobywa się bardzo, bardzo powoli. Ja zdobyłem obecnie 30% punktów które da się zdobyć, więc część wariantów skórek mi przepadnie - ale mam po jednej z każdej postaci, więc nie jest źle. To się jednak zmieni i od sierpnia [u]pojawi się opcja kupowania monet za prawdziwą walutę[/b]. Nie wiadomo czy to samo dotyczy punktów Nitro, ale... wszystko co fajne mogło właśnie zostać trochę zepsute.

Od piątku, o 2:00 w nocy polskiego czasu rusza kolejny sezon Grand Prix, a wraz z nim prehistoryczna trasa, oraz możliwość odblokowania Baby T (dinozaur z Crash Warped), oraz dziecięcych wersji Crasha i Coco, czy też naukowców Crasha/N.Tropy/Ripera Roo. Do tego oczywiście nowe wyglądy gokartów i najważniejsze - trasa Prehistoric Playground. Miejmy nadzieję, ze mikrotransakcje nie zepsują dotychczasowej frajdy z gry.

Szykujcie palce na kolejną porcję driftów.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 14 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

mClassic poprawi grafikę wszystkich konsol

arrow-right
arrow-right

Łeba Game Festival w ten weekend

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: