News

Minecraft Legends nie otrzyma więcej nowości

Twórcy zakończyli wsparcie dla gry.

Twórcy Minecraft Legends poinformowali, że gra osiągnęła swój ostateczny etap rozwoju. Gra strategiczna osadzona w świecie Minecrafta nie będzie już otrzymywać nowych aktualizacji zawartości. Ostatnia z nich, zatytułowana "Snow vs Snouts", wprowadzi nowe wyzwania i tryby rozgrywki. Jest to podziękowanie dla wiernych fanów Minecraft Legends.

Od czasu premiery wsłuchiwaliśmy się w opinie społeczności i wprowadziliśmy szereg zmian i poprawek, aby uczynić grę lepszą. Mając to na uwadze, zamierzamy teraz zrobić krok wstecz od prac rozwojowych. Chociaż nie będziemy wydawać żadnej nowej zawartości (tj. aktualizacji, Zaginionych Legend ani DLC ze sklepu) do Minecraft Legends, zabawa na tym się nie kończy.

Twórcy zapewniają, że pomimo braku dalszego rozwoju gry, wszystkie funkcje oraz zawartość gry, pozostaną nadal aktywne w trybie dla jednego gracza oraz w trybie dla wielu graczy. Osobiście Minecraft Legends był dla mnie miłym zaskoczeniem i chętnie sprawdzam tego typu produkcje, które często wnoszą powiew świeżości do głównej odsłony.

Źródło:
  • www.minecraft.net
Czas czytania: 1 minuta, 52 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PS+ Extra i Premium na styczeń

arrow-right
arrow-right

Microsoft z pierwszym pokazem Developer Direct w 2024

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: