Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

MudRunner 2 zmieni nazwę. Studio prezentuje nowy trailer

MudRunner + Śnieg = SnowRunner?

Saber Interactive odpowiadające za dwie ostatnie części z serii Spintires przyzwyczaiło nas już do przetasowań w tytułach swoich produktów. Wydany przez Focus Home Interactive w 2017 roku Spintires: Mudrunner początkowo zachowywał część oryginalnej nazwy Spintires, która wskazywała na kontynuację serii rozpoczętej w 2012 roku przez Oovee Games Studio, ale niedługo później doszło do zmiany. Gra już po kilku miesiącach sprzedaży nieoczekiwanie przeobraziła się w MudRunner. Usunięto całkowicie człon oryginalnej gry, co wywołało spore kontrowersje, a także problemy z wyszukaniem gry na platformach cyfrowych (fraza Spintires nie była przekierowywana na Mudrunner). Wydawałoby się, że był to jednostkowy przypadek związany ze znakiem towarowym, ale studio zrobiło to znowu.

Podczas targów Gamescom 2019 ujawniono, że zapowiadany na 2020 rok MudRunner 2 będzie się od teraz nazywał... SnowRunner. Dlaczego? Pewną wskazówką może być obecność pokrytych lodem krajobrazów w nowej odsłonie Spintir... MudRunnera, jednak i tak wydaje się dziwnie, że deweloperzy tak łatwo rezygnują ze sprawdzonej już marki. Po poprzedniej zmianie potrzeba było sporo czasu, by gracze przywykli do nowego tytułu i teraz trzeba to będzie robić od początku. Choć tym razem sytuacja jest trochę inna, bo zmiana następuje przed wysłaniem tytułu do sklepów, to i tak zapewne nie obejdzie się bez problemów z tego tytułu. Oficjalne powody takiej decyzji nie zostały podane, toteż bazować w tej materii możemy jedynie na przypuszczeniach.

W najnowszej produkcji Saber Interactive wcielimy się w zawodowego kierowcę ciężarówki przemierzającego bezdroża pokryte błotem, śniegiem i lodem. Produkcja ma zapewnić nawet cztery razy większe mapy niż w MudRunner oraz znacznie lepszą oprawę audiowizualną, do której twórcy mają się teraz szczególnie przyłożyć. W przeciwieństwie do poprzednich części gdzie korzystaliśmy z ciężarówek wirtualnych marek (które notabene były rosyjskimi ciężarówkami z innym znaczkiem) najnowsza część udostępni nam możliwość kierowania licencjonowanymi pojazdami. Dopełnieniem do całości będą, występujące po raz pierwszy w serii, dopracowane i szczegółowe kokpity naszych potężnych maszyn.

Zabawę będzie można prowadzić samotnie lub podobnie jak w MudRunner, dodającym niezwykłej immersji trybie multiplayer do czterech graczy, gdzie współpraca oraz wzajemna pomoc okazuje się niezwykle pożądana i pozwoli ukończyć misje w znacznie krótszym czasie.

SnowRunner zadebiutuje w 2020 roku na PC (Epic Games Store), PS4 oraz Xbox One.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 8 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Cyberpunk 2077 niemal bez bugów. Multiplayer jako osobna gra - 26.11.2020 22:54
Pierwszy gameplay z Kangurka Kao - 26.11.2020 17:55
Cyberpunk na gameplayu z PS4 Pro, PS5 i vs. PC - 25.11.2020 10:51
Niedawno pisaliśmy też o...

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 na prawie 30-sto minutowym gameplayu

arrow-right
arrow-right

Nowy Gameplay z Shenmue 3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: