News

Test Drive i prawie 20 innych gier na Nacon Connect

Czy potrzeba nam targów, żeby zapowiadać gry?

Nie było w tym roku E3, więc wydawcy gier albo zrobili pokaz w postaci streamu mniej więcej w tej samej dacie, albo... Wybrali zupełnie inny termin, żeby nie musieć się tak silić wyróżnić się z tłumu.

Tak właśnie zrobił Nacon, który zaprasza nas już w czwartek o 19:00 na Nacon Connect.

Firma pokaże nam nadchodzące gry: Clash: Artifacts of Chaos, WRC Generations, RoboCop: Rogue City, Test Drive Unlimited: Solar Crown, Ad Infinitum, The Lord of the Rings: Gollum, Hell is Us, War Hospital, Blood Bowl 3, Chef Life oraz Session. To jednak nie wszystko, bowiem mamy zobaczyć jeszcze dodatkowo 5 zupełnie nowych produkcji. Wiadomo, że z tej listy najbardziej interesujące będą WRC (ostatnie od Naconu), Test Drive, oraz historia Golluma. Być może coś fajnego pojawi się też w tej niezapowiadanej piątce, jest także możliwość, że któreś z gier szykowanych na PC zostaną zapowiedziane na konsole.

Poza grami, firma pokaże też nowy sprzęt: Arcade Stick DAIJA dla next-genów, świecącego pada Pro Compact Colorlight i słuchawki RIG.

Jeśli więc nie macie ciekawszych planów w czwartek o 19:00, to stream obejrzycie pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=jwkTwMa3c-A - niestety, ze względu na ograniczenia wiekowe nie można go wyświetlać poza youtube:

Czas czytania: 2 minut, 8 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

God of War: Ragnarok jednak w tym roku!

arrow-right
arrow-right

DioField Chronicle dostanie demo przed premierą

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: