Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

NFS Heat - niemal odgrzewany kotlet na gameplayu

NFS Heat nie będzie grą lepszą od poprzedniczek. Sprawdźcie gameplay, ale ostrzegam - nie na to liczyliście.

W ramach EA Access ogrywam sobie właśnie zaległe Need for Speedy, na które inaczej szkoda by mi było kasy. I wiecie co? Ogrywając część z 2015 roku mam wrażenie, że na trailerze NFS Heat widzę to samo. Owszem, pojawiło się trochę więcej opcji customizacji lakierów/spojlerów/bajerów, do tego poza "nielegalnymi" wyścigami mamy też te legalne, za dnia, a policja zdaje się być nieco bardziej inteligentna i agresywna, ale jak widzę kawałki fabularne, z "ziomalami" którzy ziomali to widzieli tylko na zdjęciach i grają sztywno niczym w "Trudnych sprawach" - naprawdę nie mam ochoty sprawdzić tej gry. Zwłaszcza, że NFS ma swój idiotyczny niby-arcadowy styl sterowania (auta driftują same z siebie nawet jak tego nie potrzebujesz), czy rubber-banding (jak jedziesz szybko - przeciwnicy przestają się w pewnym momencie oddalać, a jak Cię wyprzedzą to też ciągle są blisko, jakby magiczna bariera nie pozwalała odjechać im dalej niż 300m od gracza).

Wyścigi za dnia, customizacja swojej postaci i tłumy kibiców za dnia (którzy pewnie na jakimś pseudo-twitterze czy innym ea-instagramie kibicują nam pod osłoną nocy) to jednak za mało, żeby ulepszać bryki "punktami reputacji". NFS jest niemal jak FIFA, tylko co dwa lata a nie co rok. Trochę zmienią, coś zniknie, żeby potem za 2-3 gry znów wrócić, ale generalnie seria stoi w miejscu i szkoda, że nikt nie próbuje jej rzucić rękawic. Bo GRID to jednak pozycja dla nieco innych graczy - też nie symulacja, ale bez "tuningowania". Mimo wszystko, dwa pierwsze Undergroundy wciąż są lepsze niż ostatnie 4 gry NFS (wliczając HEAT).

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 24 sekund

Games With Gold - gamescomowy tydzień (od 20 sierpnia)

arrow-right
arrow-right

Final Fantasy VIII remastered już za dwa tygodnie

Komentarze
...
5.226.***.*** • #1
~
188 dni temu

EA nie planuje dać promki, że takie negatywne nastawienie w newsach?

odpowiedz
...
194.49.***.*** • #2
gnysek
188 dni temu

Jak napisałem w newsie, widzę za dużo podobieństwwa do poprzednich, średniawych gier w tym gameplayu.

odpowiedz
...
5.226.***.*** • #3
~
188 dni temu

Spoko, ale zamiast rzucać konkretnymi informacjami jak to w Newsach wypada robić, klepiesz swoją opinię wystawioną na podstawie jednego filmiku. Na innych serwisach od dawna możemy się dowiedzieć jakie samochody i ile będzie w grze oraz co gra oferuje. Tutaj natomiast poczytałem sobie twoją opinię wystawioną po obejrzeniu jednego filmiku, jeszcze zabawniejsze jest to, że te twoje spostrzeżenia mocno mijają się ze spostrzeżeniami ludzi którzy grali w to na Gamescom. I jak to ma być porządny i rzetelny serwis skoro te "newsy" nie trzymają żadnego poziomu i nie przekazują praktycznie żadnych informacji?

To nie jest news tylko spam i clickbait. Jeżeli tak planujesz tę stronę prowadzić to nie widzę jej sukcesu.

PS. To nie jedyny news gdzie to zauważyłem.

odpowiedz
...
194.49.***.*** • #4
gnysek
188 dni temu

Newsy są pisane wcześniej, ten był zaraz po prezentacji na ONL i zaplanowany na rano.

A do redakcji zapraszałem, można dołączyć jak chcesz wyznaczać poziom, ja sam nie jestem w stanie wszystkiego ogarniać i nie mam 10h dziennie na stronę. Staram się jak mogę, żeby chociaż trochę pokryć to co w świecie gier słychać i na pewno nie schodzę poniżej poziomu z lat 2010-2014 - jest znacznie lepiej, nawet jeśli czasem w skróconej wersji.

odpowiedz
...
31.182.***.*** • #5
GoDlike
188 dni temu

Każdy z nas ma trochę inny styl pisania i możemy się między sobą różnić. Jedna osoba woli taki news z opinią a druga z suchym faktami. Tak jak powiedział gnysek jeśli myślisz że dasz radę to zapraszamy do redakcji. Na forum jest temat rekrutacyjny.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.