News

"Nie jest to ostatni raz, kiedy słyszycie o Shepardzie" - zapewnia BioWare

Finałowa odsłona przygód komandora Sheparda spotkała się z różnymi opiniami ze strony graczy jak i samych recenzentów. Sporo kontrowersji wzbudziło zakończenie najnowszego dzieła BioWare, fani domagają się wręcz jego zmiany. Głos w tej sprawie postanowił zabrać Casey Hudson, szef zespołu pracującego nad Mass Effect 3. Poniżej przedstawiamy fragmenty jego wypowiedzi:

Zawsze zależało nam na ukazaniu skali konfliktu i uwypuklaniu motywu przewodniego, jakim jest poświęcenie prowadzące do słodko-gorzkiego finału. Obranie innej drogi byłoby sprzeczne z bolesnymi decyzjami, jakich Shepard musiał po drodze dokonać. Nadal chcieliśmy jednak dać graczom szansę na uczestniczenie w inspirującym i pocieszającym zakończeniu. W opowieści, w której mierzysz się z beznadziejnymi staraniami o zwykłe przetrwanie postrzegamy ostatnie chwile jako możliwość odniesienia zwycięstwa i odczucia nadziei w kontekście poświęcenia i refleksji. (...)

Pomimo pozytywnych reakcji dostrzegamy, że niektórzy z naszych przepełnionych pasją fanów poczuli potrzebę większej bliskości, poznania odpowiedzi, a także więcej czasu na pożegnanie się z historią, jaką przeżyli. Te komentarze są dla nas równie ważne. Opinie graczy zawsze były dla nas kluczowym składnikiem produkcji tej serii. (...)

Wasze zdanie zawsze się dla nas liczyło. Mass Effect to pokłosie współpracy między producentami a graczami, a my nadal nie przestajemy słuchać. Dokąd nas to zaprowadzi? Na przestrzeni następnego roku będziemy wspierać Mass Effect 3 pracując nad nową zawartością. Będziemy też dalej słuchać, ponieważ wasze spostrzeżenia i konstruktywna krytyka pozwolą nam określić, jak powinna ta zawartość wyglądać. Nie jest to ostatni raz, kiedy słyszycie o komandorze Shepardzie.

Z radością przyjmiemy wasze nieustające wsparcie i zaangażowanie we wspólną pracę nad określeniem kształtu pozostających do przedstawienia doświadczeń w obrębie trylogii Mass Effect. Dzięki za tę podróż, którą razem przebyliśmy.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 22 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Lochy skrywają w sobie zło, czyli nowy zwiastun Dragon's Dogma

arrow-right
arrow-right

Informacja Prasowa - Wypróbuj KINECT w Vobis!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: