News

Odświeżony Quake II zadebiutował! Produkcja jest dostępna w Xbox Game Pass

Uwielbiany tytuł id Software powraca! Z okazji właśnie trwającego wydarzenia QuakeCon ogłoszono premierę ulepszonego wydania klasyka z 1997 roku. Quake II jest już dostępny dla subskrybentów Xbox Game Pass.

Quake II zadebiutował! Z okazji właśnie rozpoczętej imprezy QuakeCon wydawca zdecydował się wypuścić odświeżoną wersję klasycznego FPS-a. Oficjalny zwiastun przedstawia graficzne ulepszenia, jakich doczekał się ukochany przez graczy tytuł. Wśród oznaczeń na Microsoft Store widoczna jest informacja o wsparciu rozdzielczości 4K.

W zestawie dostępne będą oba wcześniej opublikowane pakiety misji, czyli The Reckoning i Ground Zero. Oprócz tego przygotowano całkowicie nowe rozszerzenie Call of the Machine, oferujące aż 28 poziomów fabularnych i mapę w trybie deathmatch. Pakiet zawiera również Quake II 64, wersję gry wydanej wcześniej na konsolę Nintendo, która oferowała zupełnie inne mapy. Jest to kolejne 19 map dostępnych dla fanów trybu dla jednego gracza.

Na wszystkich platformach, w lokalnym multiplayerze dostępny jest czteroosobowy tryb podzielonego ekranu. Wersja dla Xbox Series X|S oraz PC oferuje jeszcze lepsze doświadczenie, pozwalając grać na jednym ekranie nawet ośmiu graczom. Gra obsługuje boty dla Deathmatch i Team Deathmatch w trybie offline i online, a znajomi korzystający z różnych platform na pewną ucieszą z opcji grania crossplatformowego.

Quake II jest dostępny do kupienia już teraz na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Klasyk został wyceniony na 40 zł, ale dostępny jest również w subskrypcji Xbox Game Pass wraz z obsługą rozgrywki w chmurze.

Zamierzacie powrócić do gry, czy wciąż czekacie na kompletnie nową pozycję. W wolnym momencie i tak dobrze będzie przypomnieć sobie, za co ludzie tak bardzo kochają Quake'a. Nie ma wątpliwości, że jest to aktualnie najlepsza możliwa wersja, aby pierwszy raz zetknąć się z marką.

Czas czytania: 2 minut, 25 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

THQ Nordic Digital Showcase 2023 - Rozkład jazdy

arrow-right
arrow-right

Airborne Kingdom już dostępne w usłudze Xbox Game Pass

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: