News

Okładki gier do PS5, oraz gabaryty DualSense i konsoli na zdjęciach

Wysyp nowych informacji o o next-genie Sony.

W ostatnich godzinach skumulowało się kilka oficjalnych i mniej oficjalnych wiadomości na temat PlayStation 5.
Po pierwsze, z jak najbardziej sprawdzonego źródła, bo z samego blogu PlayStation dowiedzieliśmy się jak będą wyglądać okładki i pudełka gier na nową konsolę. Sam plastik nadal będzie niebieski, natomiast zmienią się nagłówek i brzeg pudełka - ten pierwszy będzie miał białe tło a ten drugi czarne (chociaż tutaj pewnie zależy od logo gry).
Myślę, że odwrócenie tych dwóch ostatnich kolorów wypadłoby znacznie bardziej pozytywnie, ale widać, że Sony w tej generacji idzie w kombinację biały-czarny-niebieski, którą zapoczątkowały google PS VR.

Następnie, już z mniej oficjalnego źródła dostaliśmy pierwsze zdjęcie pada DualSense na wolności, poza renderami komputera. Wygląda, że gabarytowo będzie nieco większy od DualShocka 4 i ogólnie będzie to największy pad od Sony. Na zdjęciach z bliska zaokrąglenia przypominają też nieco skróconą wersję zniesławionego pada-boomeranga do PS3 który ostatecznie został jednak wycofany i nigdy nie wyszedł poza gablotę z pleksi. Sony mocno ryzykuje tak radykalnymi zmianami designu.

Galeria

Na koniec już raczej ciekawostka, mianowicie symulacja tego jak wielkie będzie PS5 na podstawie przedstawionych już wcześniej grafik - nie ważne czy wybierzecie Xboxa Series X czy nowe PlayStation 5, trzeba będzie przygotować sporo miejsca i raczej nie wejdą one w standardowe półeczki na DVD. Ale to dobrze, bo takie ich umiejscawianie powoduje problemy z chłodzeniem i przepływem powietrza, więc ustawienie ich w bardziej otwartej przestrzeni na pewno pozwoli na zniwelowanie szumów (i przez brak odbijania dźwięku i przez niższą temperaturę).

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 29 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

[Aktualizacja] PlayStation 5 i Xbox Series X w X-komie. Jest cena i data premiery

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Story of Seasons: Friends of Mineral Town

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1383 dni temu

Wszystko takie sexi ;p

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: