News

Outcast - A New Beginning z datą premiery. Klasyk powróci już marcu

Seria Outcast powraca z drugą odsłoną. Nowy zwiastun przedstawia rozgrywkę oraz datę premiery.

Seria gier Outcast nigdy nie zyskała znaczącej popularności. Po premierze pierwszej odsłony w lipcu 1999 roku nastąpiła długa przerwa, która skończyła się po osiemnastu latach kiedy to zadebiutował remake. Odświeżona wersja gry zgarnęła mieszane oceny, co skutkować mogło ostatecznym pogrzebaniem marki.

Tak się jednak nie stało. Wydawca THQ Nordic dał zielone światło na tworzenie kontynuacji. Outcast - A New Beginning ma zaoferować autoironiczne podejście do tematów science ficition, eksplorację otwartego świata za pomocą plecaka odrzutowego oraz zabawną historię pełną suchych, tatusiowych żartów.

Premiera gry została zaplanowana na 15 marca 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Debiut w tym okresie wydaje się być stosunkowo bezpieczna, a jedyną na ten moment konkurencją wydaje się nadciągający hit Capcomu, czyli Dragon's Dogma 2. Musimy jednak pamiętać, że przed nami The Game Awards, na którym możemy spodziewać się kolejnych zapowiedzi na nadchodzące miesiące.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach co myślicie o najnowszym wcieleniu serii Outcast. Czy zwiastun sprostał waszym oczekiwaniom?

Czas czytania: 1 minuta, 55 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Twórcy Insurgency zostaną zamknięci? Embracer Group miało zrezygnować z kolejnego studia

arrow-right
arrow-right

Zwiastun Grand Theft Auto VI oficjalnie! Rockstar ujawnia swój nadchodzący hit

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: