News

Pierwsze szczegóły na temat Risen 3: Titan Lords

W piątek otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź Risen 3: Titan Lords - gra pojawi się jeszcze w tym roku na pecetach i konsolach poprzedniej generacji. Dziś za to pojawiły się pierwsze szczegóły na temat tej produkcji. Trzeci Risen będzie śmigał na mocno usprawnionym silniku graficznym Risen 2: Dark Waters. Fabuła przeniesie nas do świata fantasy wzorowanego na średniowieczną Europę.

Podczas rozgrywki napotkamy kilka przeciwnych frakcji, zaś do jednej z nich będziemy mogli nawet przystać. Możemy też liczyć na powrót starych znajomych, którzy dołączą do naszej drużyny i staną z nami do walki. Mechanika rozgrywki nie zmieniła się za wiele od tej z Risen 2: Dark Waters. Pojawią się jednak znaczące różnice, jak na przykład: Na początku rozgrywki dusza bohatera zostanie opętana przez demona - W grze będziemy mogli wybierać, czy skupimy się na dobrych, czy złych aspektach naszego charakteru. System walki będzie nawiązywał do tego, co widzieliśmy w Gothic 1 i 2.

Premiera ma odbyć się ponoć w drugiej połowie sierpnia. Zwiastun powinien zadebiutować jeszcze w tym tygodniu.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 37 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ostatni dzień wyprzedaży Xbox 360 Ultimate Game Sale

arrow-right
arrow-right

Tak wygląda Borderlands 2 na PlayStation Vita

Komentarze
...
#1
~Qubus
3765 dni temu

Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w tyn tytuł, no ale poczekam na pierwszy gameplay.

odpowiedz
...
3765 dni temu

Po ostatnich "Risenach", względem których jeszcze jakieś oczekiwania były, kolejna część może nas już tylko pozytywnie zaskoczyć. Niech tylko wyciągną z tej gry trudny do opisania archaizm i rozwiązania które odstają od "współczesnych" gier AAA, a może ktoś będzie skory do zakupu.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: