News

Pixel Heaven 2020 przełożone. Organizatorzy obawiają się koronawirusa

Na imprezę poczekamy aż do października.

Koronawirus zbiera w branży coraz większe żniwo. Najpierw z uczestnictwa w PAX East wycofało się Sony, a później odwołano GDC oraz E3. Teraz do grona odwołanych albo przełożonych dołącza kolejne impreza omawiana przez nas zaledwie kilka dni temu — Pixel Heaven 2020.

Organizatorzy poinformowali, że jej termin ulegnie zmianie. Zamiast standardowej majowej daty ewent zostanie zorganizowany dopiero w dniach 2-4 października. Jak nietrudno się domyśleć sprawa ma związek z koronawirusem, gdyż przy rosnącej codziennie ilości zarażonych pacjentów organizacja takiego wydarzenia mogłaby mieć opłakane skutki.

Na szczęście miejsce imprezy nie ulega zmianie. Ważności nie tracą również wszystkie bilety oraz akredytacje medialne. Zmiana terminu imprezy z pewnością pokrzyżuje plany wielu fanów, a w tym przypadku dotyka także nas osobiście, gdyż jako partner medialny Pixel Heaven nasza redakcja miała wziąć w ewencie udział.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że sytuacja w Polsce do października zostanie już opanowana. W innym wypadku nie wykluczamy możliwości, iż z imprezą będziemy się musieli w tym roku pożegnać.

Pixel Heaven to coroczna impreza skierowana do pamiętających jeszcze czasy królowania 8-bitowych komputerów wielbicieli elektroniki i szeroko pojętej growej rozrywki. Na imprezie oprócz standardowych atrakcji zobaczymy wiele znakomitych osobistości ze świata gier i nawiążemy mnóstwo nowych kontaktów. Ewent to także największe w Polsce święto twórców gier niezależnych, podczas którego mają oni szansę na zdobycie specjalnej nagrody.

Czas czytania: 2 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nioh 2 debiutuje w sklepach. Soulslike zbiera bardzo dobre oceny

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk 2077 w trakcie przyznawania kategorii wiekowych

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: