News

Pixel Heaven z nowym terminem

Impreza odbędzie się kilka dni po premierze Xboxa Series X i tydzień przed PGA 2020. Nic nie stoi więc na przeszkodzie aby na nią wpaść.

Organizatorzy Pixel Heaven Festival, imprezy poświęconej grom retro, ale też nowym produkcjom, będącej okazją do spotkania autorów gier z całego przekroju historii gier w Polsce i na świecie - a także oczywiście ekip magazynów Pixel i PSX Extreme. Wydarzenie połączy się teraz z drugim, organizowanym przez tą samą ekipę - Gamedev & Creative Careers Expo 2020.

Całość odbędzie się w dniach 13 - 15 LISTOPADA 2020, w halach MIŃSKA 65 w Warszawie. Impreza oczywiście odbędzie się w reżimie sanitarnym, a zatem "w maseczkach", ale poza tym nie przewiduje się innych obostrzeń i wszystko powinno wyglądać na ile się da tradycyjnie (i do tego z czystszymi dłońmi, hehe).

Pełen program imprezy znajdziecie pod adresem https://www.pixelheavenfest.com/program/ .

Jeśli więc macie ochotę oderwać się na chwilę od codzienności, spędzić udany weekend w świetnym towarzystwie i raz jeszcze poczuć niezapomniany klimat rozrywki (nie tylko elektronicznej) lat 80. i 90. ubiegłego wieku oraz zapoznać się z ofertą współczesnych niezależnych twórców gier wideo - zanotujcie termin w kalendarzach i zaklepcie bilety na stronie organizatora.

GameOnly jest patronem wydarzenia.


Tagi:
Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
PGA 2020 odwołane - impreza odbędzie się za rok - 19.10.2020 11:50
Pixel Heaven 2020 już pod koniec maja - 09.03.2020 13:31
Niedawno pisaliśmy też o...

[Komentarz live] PlayStation 5 Showcase - czy poznamy datę premiery i cenę PS5?

arrow-right
arrow-right

Kena nie dojedzie na premierę PlayStation 5

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: