News

PlayStation Plus w Maju

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło dziś listę gier, które w maju zostaną udostępnione subskrybentom Playstation Plus (PS Plus). W skład tej kolekcji wchodzą takie przeboje jak Hitman: Rozgrzeszenie, Catherine, czy MALICIOUS. Gry te będą dostępne do pobrania na system Playstation 3 (PS3) od 1 maja.

Pomóż agentowi 47 uporać się z dylematami moralnymi podczas najtrudniejszego zadania, jakie dotychczas przyszło mu wykonać w grze Hitman: Absolution. Zmuszony wybierać między spełnieniem żądań Agencji a ocaleniem życia znajomej, agent 47 będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, by wyjść cało z opresji i odkryć prawdę.

Życie Kevina, bohatera psychologicznego horroru Catherine, ulega przeobrażeniu na gorsze wraz z serią tajemniczych morderstw. Wkrótce spotyka on tajemniczą piękność, a jego koszmary stają się przerażającą rzeczywistością.

Odkryj pogrążony w chaosie świat w niezwykłej grze akcji zatytułowanej MALICIOUS. Królestwo Santville pogrążone jest w ruinie, a król Eldrake został zabity. Gracz wciela się w ludzką duszę przyzwaną przez proroków do walki z mroczną siłą, ochrzczoną mianem MALICIOUS.

Lubisz grać poza domem? Łap za system PlayStation® Vita (PS Vita) i ciesz się unikalną strzelanką pt. Sine Mora, dostępną w ramach PS Plus od 8 maja, lub wysokiej jakości stylową grafiką innowacyjnej gry Velocity Ultra HD, której akcja osadzona jest w kosmosie, dostępną od 15 maja.
PS Plus zapewnia subskrybentom łatwy dostęp do najlepiej ocenianych gier* na systemy PS3 i PS Vita do momentu wygaśnięcia subskrypcji. Gracze uzyskają również dostęp do godnych uwagi zniżek w sklepie PlayStation® Store w ramach pakietu subskrypcyjnego.

Subskrybenci PS Plus otrzymują dostęp do ekskluzywnych opcji takich jak możliwość zapisu stanu gry w chmurze o pojemności 2GB (1GB na gry na system PS3 i 1GB na gry na system PS Vita). Opcja ta z pewnością spodoba się subskrybentom pragnącym skorzystać z „kolekcji gier od zaraz”. Automatyczne aktualizacje i dostęp do wersji beta, a także pokaźna kolekcja dynamicznych tematów i awatarów PlayStation® Network czyni PS Plus największą sensacją 2013 r.

PS Plus dostępne jest również na system PS Vita. Rozszerzenie usługi na dwie platformy za cenę 195 zł w przypadku subskrypcji rocznej lub 59 zł w przypadku subskrypcji 90-dniowej da użytkownikom dostęp do tych samych, fantastycznych opcji, w tym dostęp do unikalnej zawartości, opcji specjalnych i wyjątkowych zniżek.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 47 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Znamy datę premiery Deadpool: The Video Game

arrow-right
arrow-right

To już pewne, Lobo w Injustice: Gods Among Us

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: