Podniebny survival w baśniowej oprawie — Echoes of Elysium nadciąga do Wczesnego Dostępu!
Wsiadaj marynarzu, mamy niebo do podbicia!
Ostatnimi czasy dużo dzieje się w podniebnej niszy Steamowych survivali we Wczesnym Dostępie. Wygląda na to, że rozrzucone w przestworzach wyspy to idea kusząca wielu deweloperów gier indie. Nie tak dawno dzieliliśmy się z Wami naszymi wrażeniami z Aloft , zaś dziś, mamy kilka interesujących informacji o będącym tuż za rogiem Echoes of Elysium.
Produkcja studia Loric Games, Inc. pozwoli nam na zbudowanie własnego, podniebnego okrętu, wynajęcie załogi oraz podbój baśniowych wysp porozrzucanych po Elysium. Tutejszy świat nękany jest przez tajemniczą, mechaniczną frakcję o nazwie Heron. Z jej przedstawicielami zmierzymy się zarówno na ladzie, jak i podczas wymian ognia wprost z okrętowych dział! Wygląda na to, że walka będzie jednym z głównych zajęć w Echoes of Elysium, chociaż nie zabraknie też, zapewne, typowego dla survivali dbania o pewne potrzeby, czy wytwarzania coraz lepszego ekwipunku. Do tego wszystko to robić będziemy mogli w kooperacji do 6 graczy.
Kiedy premiera Echoes of Elysium? Gra zadebiutuje w ramach Steamowego Wczesnego Dostępu już 27 stycznia 2026 roku! Mamy tu jakichś marynarzy chętnych na walkę z robotami?
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Sony zapowiedziało Horizon Hunters Gathering, czyli kolejną grę usługę. Concord 4? - Wczoraj, 17:00
• Sprawdzam Corsair MM Pro Large. Podkładka jest jednak ważna? - Wczoraj, 08:00
• Podniebne bitwy z robotami, czyli nasze wrażenie z wczesnego dostępu do Echoes of Elysium - 07.02.2026 14:24
• Starfield na PlayStation 5 nadchodzi? Premiera ma odbyć się już niedługo - 07.02.2026 08:17
• Pierwsza rocznica Civilization VII. Twórcy zapowiadają ogromne zmiany - 06.02.2026 18:08

Komentarze
Dodaj nowy komentarz: