Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Pokaz gier na Xbox Series X już wkrótce. Phil Spencer podgrzewa atmosferę

Jeszcze chwileczkę, jeszcze momencik...

Nowa konsola Microsoftu Xbox Series X jest oczkiem w głowie Amerykanów już od wielu miesięcy i to nie bez powodu. Włodarze korporacji wierzą, iż next-genowy Xbox pozwoli im przyciągnąć graczy i nawiązać równą walkę z Sony po katastrofalnej dla Xbox One generacji, w której to sprzedaż w Europie często sięgała aż 7 konsol Japończyków na jednego Xboksa.


Korporacja z Redmond
w przeciwieństwie do Sony dość odważnie ujawnia informacje na temat swojej nowej konsoli. Do te pory poznaliśmy nie tylko samego pada i technikalia, ale ujawniono nawet wygląd samego urządzenia, które to jest dość oryginalne i przypomina raczej peceta, aniżeli konsolę. Amerykanie są też dużo mniej tajemniczy w przypadku gier na nową generację, wśród których potwierdzono już, chociażby Halo Infinite czy Hellblade II: Senua's Saga.

Wygląda na to, że już niedługo będziemy mieli szansę poznać więcej produkcji z nowego Xboksa, gdyż zapytany o temat nadchodzących produkcji Phil Spencer — szef marki Xbox stwierdził, iż na kolejny krok korporacji nie będziemy musieli długo czekać.

Mając na względzie ostatnie informacje, jakoby konferencje obu gigantów miałyby zaplanowane na maj  Pokaz PlayStation 5 już niebawem? Tak sugeruje wiarygodny analityk pozwala to sądzić, iż rzeczywiście w przyszłym miesiącu możemy mieć do czynienia z pokazem nowych gier Microsoftu. Na potwierdzenie tej tezy na szczęście nie będziemy musieli długo czekać. Poinformujemy Was, gdy tylko pojawi się oficjalna zapowiedź konferencji przedsiębiorstwa.

Warto pamiętać, iż zgodnie z planem Amerykanów Xbox Series X nie otrzyma na start tytułów na wyłączność Xbox Series X nie otrzyma na start gier na wyłączność. PlayStation 5 wręcz przeciwnie. Nowe gry uruchomimy także na obecnych konsolach, a więc posiadacze obecni sprzętu zielonej marki powinni wyczekiwać ich premiery z równym entuzjazmem jak ci zainteresowani zakupem next-genowej konsoli.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 40 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

W tym roku nie pojawi się WWE 2K21

arrow-right
arrow-right

Pac-Man znowu za darmo na PS4 i Xbox One. Trzeba się jednak spieszyć

Komentarze
...
195.225.***.*** • #1
Sajmonldz
30 dni temu

No to maj bedzie gorący dla obu konsolowych gigantow. Sony z pewnoscia zaskoczy bardziej bo o ps5 wiemy o wiele mniej. Tak czy siak czekam na mięso w postaci gier obu gigantów.

odpowiedz
...
85.89.***.*** • #2
GoDlike
30 dni temu

Witaj w naszych skromnych progach :)

Ja już kupuję popcorn i czekam :D

odpowiedz
...
176.221.***.*** • #3
Szobu
29 dni temu

Czyżby jednak przyszły tydzień? Oby w normalnych godzinach :)

Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.