News

Premierowy zwiastun Devil May Cry HD Collection

Devil May Cry HD Collection trafił już do sklepów, z tej okazji Capcom wypuścił do sieci premierowe wideo, które ma was nakłonić do zakupów.

Na te chwilę, większość światowym serwisów dobrze wypowiada się o odświeżonym Diabełku, więc może warto przypomnieć sobie, jakie gry kiedyś się robiło?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Assassin’s Creed w Final Fantasy

arrow-right
arrow-right

Alien Fear oficjalnie zapowiedziane

Komentarze
...
4434 dni temu

Tak jak już pisałem na forum, mnie trailer w ogóle by nie zachęcił do zakupu. Spodziewałem się czegoś lepszego po zwiastunie. Nie wiem, może dlatego, iż jestem fanem serii, to patrzę bardziej surowym okiem na Capcom. Kolekcja ta również podtrzymuje moje wcześniejsze zdanie, że DMC1 wygląda lepiej niż DMC2.

odpowiedz
...
4434 dni temu

No trailer tragiczny. Dużo lepsze fan made można na YT znaleźć.

odpowiedz
...
#3
~Bobas
4433 dni temu

Nigdy nie wydałbym złamanego grosza na takie perfidne odgrzewki tym bardziej że całą serię już raz kupiłem. Co za czasy łuskać w tak okrutny sposób lidzi z kasy. No ale wiara jest dziś tak tępa że łyka taką papkę jak mannę z nieba PORAŻKA!

odpowiedz
...
4433 dni temu

Generalnie, co do tych wszystkich edycji HD, to ostatnio kupiłem DOA3, które odpaliłem na x360 - gra wygląda chyba lepiej niż większość tych wszystkich reedycji. Gdyby nie chciwość i chęć żerowania na graczach czujących sentyment do danej serii, to może też bym mógł teraz wrzucić DMC i inne klasyki z ps2 na ps3, olewając wszystkie edycje HD. Tym bardziej, że niektórzy producenci, tak jak właśnie Capcom, odwalają zwykłą fuszerkę przy produkcji tego typu kontentu.

odpowiedz
...
4433 dni temu

Odwalana fuszerka jest właśnie największą bolączką tego typy kolekcji. Firmy myślą, że podbiją rozdziałkę i będzie ok. Capcom już w ogóle pojechał po całej linii, jedne wstawki robiąc w 4:3 z filtrem, menusy 4:3, gra 16:9, WTF? Szczerze, to wystarczyłby mi w zupełności sam DMC1 w HD. Co do samych edycji HD - mam mieszane uczucia.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: