News

Przygotuj się na sierpniowe atrakcje z PlayStation Plus

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło dzisiaj, co znajdzie się w sierpniowej kolekcji dla użytkowników PlayStation Plus (PS Plus). Znajdą się w niej najpopularniejsze gry, takie jak Need for Speed Most Wanted, Mafia II i Spec Ops: The Line na PS3 oraz LEGO The Lord of the Rings i When Vikings Attack na PS Vita. Wszystkie te tytuły zostaną udostępnione członkom społeczności już 31 lipca.

Zapnij pasy, wciśnij gaz do dechy i trzymaj się mocno, bo czeka cię ostra jazda w Need for Speed™ Most Wanted na PS3. Przygotuj się na fenomenalną grę, dostępną na PS Plus do 28 sierpnia. Kolejną pozycją udostępnioną na PS3 w sierpniu będzie porywająca gra gangsterska, Mafia II. Gdy już poznasz smak gangsterskiego życia, wyznacz granice własnych możliwości w Spec Ops: The Line.

Nie musisz rozstawać się z dobrą rozrywką nawet w czasie wakacji. Złap konsolę PS Vita i odkrywaj świat Śródziemia, biorąc udział w bohaterskiej, rodzinnej przygodzie z LEGO w LEGO® The Lord of the Rings. Nawiązująca do trylogii filmowej „Władca pierścieni” gra LEGO® The Lord of the Rings prowadzi gracza przez niezwykłe wydarzenia klasycznej historii, w której znajdziesz wiele humoru i nieskończone bogactwo gier LEGO. Ponadto, zmierz się ze straszliwym batalionem przebiegłych Wikingów, którzy nagle postanowili najechać Brytanię (jedyne tysiąc lat za późno) w grze When Vikings Attack™ dostępnej na PS Vita.

PS Plus zapewnia członkom społeczności dostęp do najwyżej ocenianych gier* na PS3 i PS Vita przez cały okres członkostwa. Gracze zyskują również atrakcyjne zniżki w sklepie PlayStation®Store oraz dostęp do szeregu wyjątkowych możliwości, w tym 2 GB pamięci w chmurze (1 GB na PS3 i 1 GB na PS Vita), która pozwala na przechowywanie zapisanych gier, co z pewnością docenią gracze, którzy pragną skorzystać z kolekcji gier od zaraz. Co więcej, członkowie będą mogli cieszyć się korzyściami, które daje PlayStation Plus także na PlayStation®4 (PS4), i przeżyć wiele niezapomnianych chwil w sieciowych rozgrywkach w trybie wieloosobowym, bez dodatkowych opłat.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 29 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolejna część Knights of the Old Republic w produkcji?

arrow-right
arrow-right

Oficjalna okładka i parę filmów z Dead or Alive 5: Ultimate

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: