News

PS+ Premium i Extra na luty - pełna lista gier

Potwierdziły się plotki, zeszłoroczny ex trafi do droższych abonamentów! Poznajcie pełną listę gier dostępnych od 21 lutego 2023.

Sony zapowiadało swego czasu, że w przeciwieństwie do Game Passa, nie będzie oferować swoich ekskluzywnych tytułów w ramach PS+ Extra i Premium w dniu premiery - ale w późniejszym czasie. Przykładem takich gier są Returnal czy Demon's Souls, a tym miesiącu można by uznać, że reguła się potwierdza - ponieważ dostaniemy ostatnią przygodę Aloy. Jak to jednak jest z regułami, potrafią być od nich wyjątki i takim jest Ratchet & Clank - szkoda, bo akurat ta gra w przeciwieństwie do Horizona faktycznie pokazuje moc nowej generacji. Co ciekawe, na liście pojawiło się też Outriders, które w dniu premiery wyszło w Game Passie (to już niemal dwa lata!). Wiele osób ucieszy też obecność wysoko ocenianiego Scarlet Nexus.

Dostępne od 21 lutego w PS+ Extra i Premium:
- Horizon Forbidden West (PS4, PS5)
- The Quarry (PS4, PS5)
- Resident Evil 7 Biohazard (PS4)
- Outriders (PS4, PS5)
- Scarlet Nexus (PS4, PS5)
- Borderlands 3 (PS4, PS5)
- The Forgotten City (PS4, PS5)
- Tekken 7 (PS4)
- Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
- Earth Defense Force 5 (PS4)
- Oninaki (PS4)
- Lost Sphear (PS4)
- I Am Setsuna (PS4)

Wersje oznaczone jako PS4 są oczywiście grywalne także na PS5; wersje oznaczone jako PS5 są wersjami natywnymi, z różnego rodzaju ulepszeniami (grafika, rozdzielczość, FPSy, czas wczytywania

Lista gier dla osób które płacą dodatkowe 40zł rocznie za najlepszy abonament, nie jest jak zwykle imponująca (zwłaszcza, że dostajemy je co dwa miesiące), ale w tym miesiącu czeka na nas nie lada perełka, która mnie, jako autora kończącej w tym roku 20 lat polskiej strony fanowskiej Harvest Moon (znajdziecie ją pod adresem https://hmt.pl/ ) cieszy podwójnie. Co ciekawe - nie dostaliśmy Syphon Filtera, na którego wskazywało pojawienie się trofeów do gry. Widocznie poczeka do kwietnia. Za to dostaliśmy dwa świetne RPGi z PSXa, oraz remaster z PS2.

Dostępne od 21 lutego w PS+ Premium:
- The Legend of Dragoon - PSX (PS4, PS5)
- Harvest Moon: Back To Nature - PSX (PS4, PS5)
- Wild Arms 2 - PSX (PS4, PS5)
- Destroy All Humans! (2020) (PS4)

Dodatkowo, do piątku, 24 lutego, w ramach Festivals of Play, posiadacze PS+ mogą wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest TV Bravia. Niestety, na tę chwilę link do konkursu z bloga Sony nie działa ( https://preview.www.playstation.com/global/ps-plus/festival-of-play-competition/ ).

Dla przypomnienia, niezwykle popularny w naszym kraju HM:BTN.


Czas czytania: 3 minut, 8 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: One Piece Odyssey

arrow-right
arrow-right

PS+ Extra i Premium na luty - są pierwsze przecieki

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: