News

[Aktualizacja] PS+ w sierpniu dostanie dwie gry AAA od EA?

To tylko plotka, a patrząc na poprzednie miesiące dostawaliśmy raczej komplet AAA + mniejsza gra, ale... może jednak?

Aktualizacja 10:43 Jak zauważa na naszym fanpage'u Robert, widział on też wczoraj na swojej konsoli oznaczenie o darmowości przy NFS Rivals, co raczej może być przygotowaniem do startu EA Access za 9 dni (24 lipca) i stąd błędne opisy. Być może konsole nie dostały jakieś aktualizacji aby odróżniać gry z EA Access od tych z PS+.

------

Od Marca 2019 Sony przestało w PS+ dawać gry na PS3 i PS Vitę, więc liczba miesięcznych tytułów spadła z 5-6 do 2. W zamian nie wzrosła ich jakość, za co gracze często krytykują abonament. Jeśli poniższa plotka jest prawdziwa, wygląda, że Sony wzięło sobie te komentarze do serca.

W lipcu możemy obecnie ogrywać Horizon Chase i Detroit: Become Human. Gry na sierpień zostaną oficjalnie podane 31 lipca o 17:30, ale ktoś na konsoli rzekomo ujrzał już zapowiedź gier (co czasem się przez błędy obsługi sklepu zdarzało i sprawdzało). Ponieważ jednak zdarzały się już też udane "fotoszopki" z listą gier, wciąż podchodziłbym do tej informacji z dystansem - zwłaszcza, że obie gry są od EA i żadna z nich nie jest indykiem/produkcją za pół ceny pełnej sklepowej gry. Do tego ostatni miesiąc pokazał, że nawet po podaniu listy możliwe są roszady do ostatniej chwili.


Grami na sierpień miały by być UFC 3 oraz Star Wars BattleFront II.


Na potwierdzenie przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze nieco ponad dwa tygodnie (chyba, że EA wcześniej samo się przyzna).

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Digital Foundry chwali F1 2019 - gra działa w 60 FPS na każdej konsoli

arrow-right
arrow-right

Najlepsze gry pierwszego półrocza 2019 okiem forumowiczów

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: