News

PS3 i Xbox 360 jednak pociągną Star Wars 1313?

Chociaż, mówiło się, że Star Wars 1313 wygląda zbyt pięknie, jak na możliwości Xboxa 360 i PS3, to gra prawdopodobnie pojawi się jeszcze na tej generacji konsol. Przynajmniej tak twierdzi jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych na świecie, mowa oczywiście o Amazonie. Produkcja przez chwilę widniała w karcie katalogowej, a obok niej wyszczególnione platformy docelowe - PC, Xboxa 360 i PS3.

Siłą rzeczy, konsolowa wersja Star Wars 1313 będzie musiała być dostosowana pod możliwości obecnej generacji konsol i najprawdopodobniej dopiero na PC ukaże nam swoją prawdziwą moc. Szkoda, że do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, a może i tak się zdarzyć, że zagramy dopiero na początku 2014 roku.

 

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dla kogo piąta kampania w Resident Evil 6?

arrow-right
arrow-right

Wymyśl nazwę dla Abe's Oddysee HD i zgarnij nagrody

Komentarze
...
#1
~Lupi
4312 dni temu

Szkoda, że na skraju generacji ukazywać się będą takie fajne gry (wszystko na to wskazuje) jak Star Wars 1313, bo bardzo na tym ucierpią. W dodatku to świetne uniwersum... niewiele było ostatnio gier na poziomie z metką Star Wars.

odpowiedz
...
#2
~Bobas
4312 dni temu

Eh zrobią wszystko żeby nie odciąć sznura z pętli dogorywających złomów obecnej mocno przestarzałej generacji. Ja i tak zagram na pc więc nie martwi mnie wygląd dwóch 1313. Bardziej się boję że ten oldskulowy hamulec jeszcze przez rok będzie świadomie ograniczać rozwój naszej ukochanej branży.

odpowiedz
...
#3
~Rodi
4310 dni temu

Niestety, nawet drugi Force Unleashed mocno zawiódł. Dlatego, trzymajmy kciuki za 1313!

odpowiedz
...
#4
~Bobas
4309 dni temu

fu2 po totalna kpina z nas graczy a największa a fanów gwiezdnych wojen. Lepiej przemilczeć.

odpowiedz
...
#5
~badmojo
4309 dni temu

jakos nie chce mi sie wierzyc w dobra gre ze świata sw, unleashed 2 to mały koszmarek, trzymam kciuki, obczaje pewnie na pc

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: