News

Ratchet i Gran Turismo 7 wyjdą w ciągu pół roku?

Reklama PlayStation właśnie tak zapowiada daty premier dwóch bardzo wyczekiwanych gier na PS5.

Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Gran Turismo 7 to chyba dwie najbardziej obecnie wyczekiwane gry z PS5, które zapowiedziano przy okazji różnych pokazów konsoli (Horizon 2 wyjdzie na PS4, więc u niektórych nie wzbudza już takich emocji). Część graczy liczyła, że przynajmniej jeden z nich będzie tytułem startowym, albo trafi do nas w ciągu 2-3 miesięcy od premiery.

Wygląda jednak, że wcale nie będziemy tak długo czekać, gdyż wg. najnowszej reklamy PlayStation, która wyświetla się losowo na różnych stronach internetowych, obie produkcje mają trafić do nas w pierwszej połowie 2021 roku, czyli najpóźniej do 30 czerwca.


To oczywiście bardzo dobre informacje, ale w tej sytuacji ciekawe gdzie Sony będzie chciało jeszcze wepchnąć Horizon: Forbidden West i God of War: Ragnarok. Oby były to mocne tytuły na drugą połowę 2021 i żadna z nich nie wjechała na rok 2022... Warto też zauważyć, że w poprzednich latach ulubionymi terminami wydawania exów przez Sony były luty/marzec i sierpień/wrzesień, chociaż nie pogniewalibyśmy się, gdyby wydano po jednej grze najpóźniej w połowie każdego z kwartałów.


Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony potwierdza - nie będzie konsol na półkach w dniu premiery!

arrow-right
arrow-right

Wiemy już, ile miejsca na gry zostanie w next-genach

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: