News

Red Dead Redemption w wersji fizycznej debiutuje na PS4

Czekaliście na pudło?

Rockstar Games z przyjemnością donosi, że teraz dostępna jest w sprzedaży pudełkowa edycja gry Red Dead Redemption w wydaniu na PlayStation 4. Gra debiutuje w pudle na konsoli w wersji językowej z polskimi napisami. Co ciekawe, dzięki najnowszej aktualizacji ten znany i ceniony tytuł oferuje możliwość eksploracji epickiej przygody na dzikim zachodzie w płynności 60 klatek na sekundę na konsoli PlayStation 5, co z pewnością ucieszy wielu fanów, jacy czekali na wprowadzenie tego trybu.

Grę zakupicie za około 190 zł i jest ona oczywiście kompatybilna z najnowszym PS5. Na płycie znajdziemy zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatek Undead Nightmare — fabularne rozszerzenie do Red Dead Redemption, które wprowadza mroczny nastrój do świata westernów.

Red Dead Redemption to jedna z najlepiej ocenianych gier ostatniego dziesięciolecia. Wcielamy się w niej w jednego z bohaterów drugiej części cyklu, a sama gra stanowi sequel do popularnego RDR2. Poza główną linią fabularną, gracz ma okazję uczestniczyć w różnorodnych, spontanicznych ewentach podczas eksploracji Dzikiego Zachodu. Te wydarzenia obejmują publiczne egzekucje przestępców, zasadzki, prośby o pomoc, starcia z obcymi osobami, strzelaniny, a także konfrontacje z dzikimi i niebezpiecznymi zwierzętami. Na przykład, jeśli gang napada na miasto, gracz ma możliwość jego powstrzymania, co nagradza go punktami sławy i zwiększa jego honor. Ponadto gracz może uczestniczyć w pojedynkach, partii w kości, pokera, blackjacka, polowaniach, a także brać udział w różnego rodzaju grach charakterystycznych dla tamtej epoki. Red Dead Redemption sprzedano w ponad 10 milionach egzemplarzy.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowe PlayStation 5 Slim to porażka?

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Lords of the Fallen

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: