Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 coraz bliżej

Wyciekł już zwiastun i kilka misji.

Call of Duty: Modern Warfare 2 jest kontynuacją wydanej w 2007 roku gry Call of Duty 4: Modern Warfare, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród graczy i krytyków. W ciągu ostatnich dni coraz częściej mówiło się o odświeżeniu następnej części z trylogii Modern Warfare. I choć Activision jeszcze nie zapowiedziało remastera, są już dostępne zapisy rozgrywki z kampanii i pierwszy zwiastun.

Źródłem całego zamieszania było niemieckie Playstation Store, w którym przez moment można było zobaczyć szczegóły odnośnie Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered z datą premiery 31 marca . Co ciekawe, gra miała pierwotnie pojawić się dwa lata temu razem z Call of Duty: Black Ops 4, lecz ostatecznie produkt nie trafił do sklepów. Cena ma wynosić 25 euro, czyli około 115 zł.

Niektórzy zdołali już odpalić tytuł i potwierdzono, że kampania pozostanie wierna oryginałowi. Oznacza to, że jedna najbardziej kontrowersyjnych misji w historii gier pt. No Russian, w której bierzemy udział w ataku terrorystycznym pozostała bez zmian.

Zawieść się mogą osoby, które oczekiwały odświeżonego trybu multiplayer i zadań co-opowych. Activision zdecydowało się odświeżyć oprawę graficzną wyłącznie w kampanii dla jednego gracza, na co wskazuje nazwa Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Gra ma trafić na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 11 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Mnóstwo promocji w Wiosennej Wyprzedaży na PS Store

arrow-right
arrow-right

Nowy Resident Evil gorszy od poprzedniczki. Recenzenci nie są zgodni w ocenach

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.