News

Rewolucja w lipcowej aktualizacji PlayStation Plus

W poprzednim miesiącu PlayStation Plus przeszedł sporą modernizację i zamiast jednej gry na PlayStation 3, jednej na PS One i dwóch Minisów dostaliśmy dziesięć pełnoprawnych gier. Minął miesiąc, a wraz z nim pierwsza zaskakująca podmiana na liście dostępnych tytułów.

Wraz z jutrzejszą aktualizacją PS Store, Virtua Fighter 5, który był czerwcową Grą Miesiąca zostanie podmieniony na Deus Ex: Human Revolution. Oprócz tego przez następne dwa tygodnie będzie można nabyć paczkę trzech różnych DLC za 50% ceny. Gdyby komuś jeszcze było mało, lub chciał zapoznać się z innymi częściami z tego uniwersum, to będzie mógł również nabyć Deus Ex z PS2 za 50% ceny.

Poza wspomnianym Deus Exem będzie można również nabyć po zniżkowej cenie dwie premierowe gry - Rainbow Moon (20% zniżki do 18 lipca), oraz Dungeon Twister (50% zniżki do 18 lipca).

No cóż, gdy Sony zapowiadało, że gra miesiąca to będzie zawsze jakiś porządny tytuł, to pewnie większość potraktowała to z rezerwą. Widać, że nie żartowali i jeśli tego typu tytuły będą co miesiąc serwowane graczom, to za jakiś czas kupowanie gier przestanie być opłacalne, skoro i tak "kiedyś wylądują na plusie".

[źródło ]

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Wysyp filmów z Wii U

arrow-right
arrow-right

Poznaliśmy oficjalną datę premiery Hitman HD Collection?

Komentarze
...
4344 dni temu

Bardzo fajnie, że dali Deusa. Osobiści już skończyłem wersje "krążkową", ale znam osoby, które z otwartymi ramionami przywitają ten tytuł na swoim dysku. Dla mnie najlepsza gra ubiegłego roku. 20% na Rainbow - nie mgło być 50%? :P

odpowiedz
...
#2
~badmojo
4344 dni temu

łożesz w morde, a miałem kupić :)

odpowiedz
...
#3
~Xell
4344 dni temu

Nie dalej jak dwa dni temu rozmyślałem że Deus powinien być moim najbliższym zakupem. Fart! Sony zaszalało, a ja wracam do inFamous 2.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: