News

Rune Factory 4 na Switcha już za miesiąc

W końcu zapowiedziano datę premiery tej świetnej wariacji na temat Harvest Moona.

Zapowiedziana niemal 12 miesięcy temu konwersja Rune Factory 4 z konsoli 3DS, która w Japonii premierę miała już 25 lipca, na rynki anglojęzyczne trafić musiała z tradycyjnym już dla japońskich gier opóźnieniem. Jeśli nie kojarzycie gry, to spieszę z wyjaśnieniem, że Rune Factory to seria powiązana z Harvest Moonem (ci sami twórcy), w której poza uprawianiem farmy w świecie fantasy, musimy też polować na różnego rodzaju potwory, a niektóre można nawet hodować. Podobny zresztą motyw zaadaptowało Stardew Valley, wzorując się właśnie na pierwszych odsłonach Harvest Moona z SNESa i GBA, oraz Rune Factory (potwory w kopalni, czy hodowla Slimeów).

Marvelous poinformowało właśnie, że zarówno cyfrowa jak i pudełkowa wersja gry wyjdzie w Europie na Switcha już 28 lutego. Co warte podkreślenia dla fanów japońszczyzny - można będzie grać z japońskim voice-overem.


Dodatkowo do preorderów zostanie dodane gratis DLC z kostiumami kąpielowymi dla bohaterów. Dodatkowo do 26 marca dostępne będzie zupełnie za darmo DLC "Another Story", dodające nowe scenki dla kandydatów na małżonków - warto więc odhaczyć sobie w sklepiku to DLC jeśli planujecie zakupić później grę. Przypominam, że trwają też prace nad Rune Factory 5 - na dzień dzisiejszy nieznana jest jednak data premiery ani w Japonii, ani tym bardziej w Europie.

Trailer remastera:

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

W DOOM Eternal fabuła odegra większą rolę. Gra ma być dwa razy większa niż DOOM

arrow-right
arrow-right

CD Projekt Red wykańcza krewnych - CDP zwalnia pracowników

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: