News

Ruszają eliminacje do GT ACADEMY 2013 w Polsce

Firmy Nissan oraz Sony rozpoczynają eliminacje do drugiej w Polsce, a piątej na świecie, największej z dotychczasowych, edycji GT Academy. To niepowtarzalna okazja dla graczy i wielbicieli szybkiej jazdy, aby z wirtualnego toru przenieść się na największe tory wyścigowe. W tegorocznej edycji wezmą udział reprezentacje rekordowej liczby państw, a kwalifikacje online zostaną rozegrane na specjalnej wersji demonstracyjnej GT6 – niezwykle wyczekiwanego tytułu, który ukaże się pod koniec roku 2013.

GT ACADEMY to wspólny projekt firm Nissan i PlayStation ®, który wykorzystuje wirtualny świat w grze Gran Turismo ® do odkrycia prawdziwych talentów wyścigowych. Obecna edycja jest piątą po odbywających się uprzednio w 2008, 2010, 2011 i 2012 roku. GT Academy to innowacyjny program szkoleniowy, w którym przestrzeń wirtualna splata się z rzeczywistością, to także sposób na karierę prawdziwego kierowcy wyścigowego. GT Academy jest teraz uważana za jedną z dróg osiągnięcia sukcesu w wyścigach samochodowych na najwyższym szczeblu.

W tym roku, Polska już po raz drugi w historii GT Academy dołączy do europejskich rozgrywek, rywalizując w jednej grupie z Czechami, Słowacją oraz Węgrami. Eliminacje do GT Academy w Polsce 2013 ruszają już za 2 tygodnie, a wziąć w nich udział można na dwa sposoby – za pośrednictwem sieci w PlayStation Network lub podczas organizowanych przez polski oddział PlayStation eliminacji na żywo. Na poziomie krajowym wyłonionych zostanie 4 zwycięzców rozgrywek ONLINE oraz 2 zwycięzców rozgrywek podczas IMPREZ NA ŻYWO.

Pozostaje tylko jedno pytanie: Kto będzie zwycięzcą tegorocznego GT Academy? Zawalcz!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 56 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Premiera PlayStation 4 już w listopadzie?

arrow-right
arrow-right

Recenzja The Last of Us

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: