News

Rzeczywistość Rozszerzona na PlayStation Vita!

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło premierę Table Top Tanks na PlayStation®Vita (PS Vita). , niesamowita minigra tylko na PS Vita, dostępna jest do pobrania z PlayStation®Store. Table Top Tanks dołącza do listy gier wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość (RR) na urządzeniu przenośnym.

Użytkownicy PS Vita poznali już minigry z RR za sprawą Cliff Diving, Table Football oraz Fireworks. Dzięki 6 Kartom, dostępnym fabrycznie z PS Vita, użytkownicy mogą od razu zapoznać się z RR.
Miłośnicy Cliff Diving oraz Table Football będą mogli cieszyć się nowymi DLC z PlayStation®Store za grosze. Fani Cliff Diving otrzymają 2 nowe klify i 12 skoków z nowymi, komicznymi animacjami. Table Football dostanie nowe stadiony, piłki i tablice wyników oraz 20 drużyn; warunki pogodowe oraz tryb wieloosobowy w turniejach stanowić będą wyzwanie dla graczy.
To nie wszystko – Table Top Tanks pozwala graczom na udział w wieloosobowych bitwach rozgrywanych na stołach dzięki znacznikom RR opartym na obiektach z prawdziwego świata, co w tej technologii stanowi nowość.

Dzięki Kartom do RR, dołączanym do każdego PS Vita, oraz nowym, fantastycznym produktom nadszedł czas, by zająć się przenośną RR. W następnym miesiącu pojawi się Pulzar, gra logiczna na czas, w której gracz musi użyć kart RR, aby ustawiać lustra, rozdzielacze i obiekty zmieniające kolor i za pomocą lasera uruchomić system obrony rakietowej, który ma zniszczyć asteroidę zmierzającą ku naszemu stołowi.
PS Vita to wykorzystujące najnowszą technologię urządzenie przenośne, dla którego najważniejsze są gry; Table Top Tanks jest pierwszym z listy tytułów wykorzystujących Rzeczywistość Rozszerzoną, które będą dostępne w PlayStation®Store za 7 zł.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolejny teaser Metal Gear Rising

arrow-right
arrow-right

Pierwsze screeny z Unreal Engine 4

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: