News

Sea of Stars to jedna z najlepszych gier roku! Gra już dostępna w Xbox Game Pass i PlayStation Plus

Stworzone w duchu klasycznych gier RPG Sea of Stars zbiera bardzo wysokie od ceny od największych portali growych na świecie. Sierpniowy hit został już udostępniony w usługach Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra/Premium.

Sea of Stars już od pierwszej zapowiedzi cieszyło się wysokim zainteresowaniem. Tytuł oferujący powrót do klasycznego RPG został przygotowany, tak aby dać, to co gracze uwielbiają, w odświeżonej i spełniającej dzisiejsze standardy formie.

Nowa gra od twórców The Messenger została doceniona przez krytyków. Na serwisie OpenCritic zbierającym oceny z całego świata, oraz wszystkich platform pozycja aktualnie widnieje z wynikiem 90 (wyciągniętą z 68 recenzji), co sprawia, że Sea of Stars ma średnią większą niż takie gry jak Diablo IV, Final Fantasy XVI czy Armored Core VI: Fires of Rubicon.

Premiera gry została wyznaczona na dzisiaj i tytuł jest już dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC w cenie około 160 zł. Jeżeli taka cena wydaje się wam zbyt wysoka, to produkcja została również udostępniona premierowo w Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra/Premium.

Koniecznie sprawdźcie rozgrywkę na zwiastunie najnowszego sierpniowego hitu i dajcie znać, jak wam się podoba.

Czas czytania: 1 minuta, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Studio odpowiedzialne za Desperados III i Shadow Tactics zostanie zamknięte

arrow-right
arrow-right

Wideorecenzja: Quake 2 Remastered

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: