News

Studio odpowiedzialne za Desperados III i Shadow Tactics zostanie zamknięte

Studio odpowiedzialne za Shadow Gambit: The Cursed Crew i Desperados III ogłosiło, że kończy z tworzeniem gier. Twórcy w nadchodzących miesiącach zamierzają wspierać swoją najnowszą grę, a następnie studio zostanie zamknięte.

Mimimi Productions to zespół, który w ostatnich latach zasłynął dzięki produkcji takich hitów jak Shadow Tactics: Blades of the Shogunoraz Desperados III. Niecałe dwa tygodnie temu zadebiutowała najnowsza gra zespołu, czyli Shadow Gambit: The Cursed Crew. Mimo doceniania przez krytyków najnowsza produkcja nie przyciągnęła do siebie wystarczającej ilości graczy, aby zapewnić możliwość tworzenia kolejnej gry.

Twórcy właśnie potwierdzili, że wyżej wspomniana premiera będzie ostatnią grą zespołu. Oficjalnym powodem zamknięcia studia jest postawienie na zdrowie oraz samopoczucie pracowników i rezygnacja z podpisywania kolejnego wieloletniego kontraktu na produkcję kolejnej gry.

W następnych miesiącach zapowiedziano wsparcie do Shadow Gambit: The Cursed Crew. Aktualnie trwają prace nad aktualizacją z poprawkami, a pod koniec roku zostanie dodana nowa zawartość kończąca wsparcie produkcji. Graliście w którąś z produkcji tego niemieckiego zespołu? Dajcie znać w komentarzach, co uważacie o grach Mimimi Productions.

Czas czytania: 1 minuta, 49 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zagrajmy w: Yerba Mate Tycoon #4

arrow-right
arrow-right

Sea of Stars to jedna z najlepszych gier roku! Gra już dostępna w Xbox Game Pass i PlayStation Plus

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: