News

Siberian Strike - DLC do Sniper: Ghost Warrior 2 już dostępne

Firma CI Games, deweloper i wydawca gry Sniper: Ghost Warrior 2 informuje, że dodatek Siberian Strike jest już dzisiaj dostępny dla polskich graczy. DLC do Sniper: Ghost Warrior 2 można pobrać z Xbox LIVE Arcade za 800MSP, z PlayStation Network za 9,99 € oraz ze Steam za 9,99 €.

Akcja dodatku toczy się w odosobnionych ostępach Syberii i pozwoli na eksplorację otwartych lokacji. Gracze nie będą naprowadzani na cel, a jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu będzie sprawne posługiwanie się mapą.

W oddalonym i odciętym syberyjskim mieście Birsovik, Rosyjski rząd prowadzi supertajną bazę zajmującą się rozwojem technologii zbrojeń. Amerykański wywiad dostał meldunek o rozpoczęciu prac nad bronią masowej zagłady. Oficer CIA, M. Diaz, zostaje wysłany, aby pod przykryciem, przenikając szeregi rosyjskiego personelu odkryć prawdę o prowadzonych na pustkowiu badaniach. Kiedy komunikacja z Diazem zostaje zerwana, Amerykanie natychmiast organizują misję ratunkową.

Gracze ponownie wcielą się w rolę Cole’a „Sandmana” Andersona, doświadczonego snajpera amerykańskich sił specjalnych, który od teraz zasila szeregi Task 121 – specjalnego oddziału powołanego do kontroli watażków prowadzących badania nad bronią masowej zagłady w rejonie Azji-Pacyfiku.
Sniper: Ghost Warrior 2 to pierwsza wieloplatformowa gra skupiająca się na oddaniu wyjątkowych doświadczeń pracy współczesnego snajpera. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości silnika CryENGINE 3, gra pozwoli przenieść się w stworzone z niezwykłą precyzją lokacje, gdzie gracze stoczą walkę z przeciwnikami posiadającymi rozbudowaną SI.

Oferujący wyjątkowy arsenał i wiernie oddaną fizykę, Sniper: Ghost Warrior 2 to doskonałe połączenie wyzwań, napięcia i wartkiej akcji. Gra Sniper: Ghost Warrior 2 jest dostępna w Polsce już od 15. marca na Xbox 360®, PlayStation®3 w cenie 149,99 zł oraz na PC w cenie 79,99 zł.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 13 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Te sterowniki poprawią wydajność BioShocka oraz Tomb Raidera

arrow-right
arrow-right

Recenzja Sniper: Ghost Warrior 2

Komentarze
...
#1
~omnipop
4058 dni temu

DLC, jak i podstawa dawno za mną. W DLC całkiem przyzwoite granie. Poprawili trochę inteligencję i zachowanie przeciwników. I jest dużo ładniej!

odpowiedz
...
#2
~Alleg
4052 dni temu

to fakt że DLC poprawiło rozgrywkę większa swoboda i jeszcze ładniejsza grafika

odpowiedz
...
#3
~City_never_sleep
4039 dni temu

Developer i wydawca widzę że firma sobie nieźle radzi na naszym rynku Sniper GW 2 rodzimy produkt polskiej firmy zrobiony przez polaków i wydany przez polaków.

Wykonanie na bardzo dobrym poziomie

odpowiedz
...
#4
~Zawada81
4039 dni temu

Zapomniałeś jeszcze dodać że zrobili także DLC również na dobrym poziomie i to nie jedno DLC bo już były dwa o których pamiętam jedno to Siberian a drugie to multiplayer które jest darmowe

odpowiedz
...
#5
~Zombol
4038 dni temu

Dokładnie dostępne już są dwa dla super rozwinięcie podstawy gry ciekawe zmiany i przedłużenie kampanii dla jednego gracza oraz DLC zwiększające ilość mapek do trybu wieloosobowego

odpowiedz
...
#6
~Montezuma
4037 dni temu

Mi też się świetnie grało i w podstawkę i w DLC. Jak jeszcze wezmę pod uwagę, że szykują obsługę directX11, aż się ślinię na kolejne przejście - tym razem same headshoty - nie ma zmiłuj :D

odpowiedz
...
#7
~Misza
4036 dni temu

DLC bardzo poprawne. Kolejnych kilka godzin zabawy, za rozsądne pieniądze. Śliczne lokacje, trochę poprawek jeśli chodzi o gameplay i grafikę. W sumie na plus.

odpowiedz
...
#8
~Monanaliza
4033 dni temu

Dodatek jest znacznie lepszy niż podstawa. Szkoda, że krótki, ale z drugiej strony - ciężko, żeby był dłuższy niż podstawka ;-)

Fajnie zrobione poziomy, ale najlepsze co tworzyło klimat to muzyka i dźwięki tła... :D

odpowiedz
...
#9
~Zombol
4028 dni temu

Super misje ładne lokacje, zarąbista misja z wsparciem z dachów naprawdę dobra robota oby więcej takich dla i oby za darmo :)

chyba CI zacznie mierzyć z każdym krokiem wyżej

odpowiedz
...
#10
~sammael
4017 dni temu

Myślę że większym sukcesem jest DLC niż sama podstawa, patrząc oczywiście na oceny po sieci. FarCry zapoczątkował głupia modę na otwarty świat i ludzie się teraz kierują że będą mieli zawsze gry które będą się wzorować na otwartym nie korytarzowym świecie.

Oczywiście jest to błędem szykując się że kolejne odsłony gier będą miały nieograniczony świat, co wiąże się z ceną podstawową na miarę 200 zł bo koszty produkcji będą holendernie wysoki i by im się to spłaciło będą musieli dźwigać ceny za samą podstawą, co i tak są dosyć wysokie. DLC do snajpera jest pięknym wydłużeniem całości i pięknie się prezentuję naprawdę POlecam

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: