News

Slay the Spire 2 zapowiedziany. Hit doczeka się kontynuacji!

Jeśli lubicie rogale i karcianki, to tytuł idealnie trafi w wasze gusta.

Zaprezentowaliśmy wam już na łamach portalu kilka nowych ciekawych gier, ale to jeszcze nie koniec nowości z eventu Triple-I Initiative. Teraz mamy dla Was coś równie ciekawego, a może nawet i perełkę samego eventu. Chodzi o tytuł Slay the Spire, a konkretnie to jego sequel, który właśnie został zapowiedziany!

Sequel przebojowej rogalo-karcianki, która zdobyła całe miliony fanów, ma kontynuować mechaniki z jedynki, a do tego oczywiście podrzucić coś od siebie. Sprawdźcie trailer poniżej!

Twórcy z pewnością spróbują przebić popularność i odbiór jedynki, ale może być to naprawdę trudne. Oryginalny Slay the Spire może bowiem poszczycić się wynikiem aż 89 punktów na Metacritic, co stawia go obok najsolidniejszych gier wszechczasów.

W Slay the Spire gracz, wcielając się w jedną z czterech postaci, próbujących wspiąć się na iglicę o wielu piętrach. Dodajmy, że świat gry za każdym razem zostaje wygenerowany proceduralnie na nowo, a i jest pełen walk z różnorodnymi przeciwnikami i bossami. Walka oparta jest na specjalnych kartach, a gracz może budować coraz większe i potężniejsze talie przemierzając kolejne piętra iglicy i pokonując przeciwników

Slay the Spire 2 ma zadebiutować w 2025 roku, co dziwne, wyłącznie na PC. Tytuł ma być jednak początkowo rozwijany w formule Early Access i stąd może wynikać początkowa ograniczona liczba platform.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Vampire Survivors trafi w końcu na PlayStation i to z DLC

arrow-right
arrow-right

Nowy Prince of Persia to roguelite! Gra od twórców Dead Cells na zwiastunie z rozgrywką

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: