News

Sony poucza - wszystko, czego mogliście nie wiedzieć o PS3, ale baliście się zapytać

Część z Was może miała kiedyś problemy z swoją PS3? A może nie bardzo orientujecie się pewnych czynnościach związanych z odratowywaniem swojej konsoli? Życie pokazuje, że mało komu chce się wertować grubą książeczkę podpisaną tajemniczo "Manual" po kupnie sprzętu, często tracąc cenną wiedzę na temat przydatnych funkcji pomocnych przy różnych problemach. Takim osobom z pomocą przychodzi Sony na swoim kanale na Youtube.

Filmik poniżej przedstawia po krótce najważniejsze czynności jakie osoba mająca problemy z swoim sprzętem powinna zrobić zanim wykona telefon na infolinię Sony i zamówi serwis. Wszystko to podane w dość przystępnej obrazkowej formie nie powinno odrzucić osoby niechętne do wertowania instrukcji użytkowania. Bo powiedzmy sobie szczerze - komu się chce to czytać?


Usuwanie kurzu, przywracanie danych systemu, lub tajemnicze odbudowywanie bazy danych plików to tylko niektóre z przydatnych i funkcjonalnych rad, które mogą zaoszczędzić nam wizyty u serwisanta. Na tym się jednak nie kończy. Poniżej znajdziecie również linki do innych, równie przydatnych filmików opisujących metody radzenia sobie z najczęstszymi problemami, jak np:

- Jak wyjąć awaryjnie płytę z napędu
- Używanie Safe Mode konsoli
- Co zrobić gdy nie mamy obrazu
- Jak zrobić Backup dany z PS Vita do PS3
- Instruktaż Content Menedżera do PS Vity

Brakuje jedynie oficjalnego filmiku "Domowa naprawa YLOD suszarką do włosów". Ale jeszcze nic nie stracone, czekamy!

Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Cudowny świat Tales of Xillia 2

arrow-right
arrow-right

Nowe demo Dragon's Dogma pojawi się 15 sierpnia

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: