Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Sony rozdaje Astro Bot na VR za darmo. Niestety tylko wybranym

Zapaliła się już wam czerwona lampka? I słusznie, bo jak można przypuszczać, nie każdy będzie miał okazję hit Sony na VR za darmo otrzymać.

Właściwie nie za bardzo wiadomo z jakiej okazji Sony postanowiło rozesłać do swoich klientów kody zawierające pełną wersję hitu na VR pt. Astro Bot: Rescue Mission. Prezent wydaje się tym bardziej wartościowy, jeśli spojrzymy na ceny ww. produkcji, gdyż kształtują się one na poziomie od około 100 do 169 zł.

Niestety jak to w takich przypadkach bywa, kodu nie otrzymali wszyscy gracze, a jedynie grupa wybrańców. Wydaje się również, iż japoński gigant nie kierował się przy wyborze szczęśliwców żadnym algorytmem, ponieważ kod otrzymały osoby nieposiadające gogli VR, a te są do gry w Astro Bot wymagane. Można więc przypuszczać, iż rozsyłanie kodów do poszczególnych graczy opierało się jedynie na losowaniu, a o ewentualnej „wygranej” decydował jedynie łut szczęścia.

Jeśli nie znaleźliście się w gronie wylosowanych użytkowników, a na przygody robocika w VR polujecie od dłuższego czasu, to może jeszcze nie wszystko stracone. Plus całej sytuacji może być taki, iż niemała grupa osób, która nie jest zainteresowana produkcją, postanowi sprzedać kod na portalach aukcyjnych, co może doprowadzić do spadku cen tytułu. Warto więc takowe przeglądać i może uda wam się upolować ten zabawny tytuł w dobrej cenie.

Astro Bot: Rescue Mission to gra zaprojektowana z myślą o VR i wykorzytaniu możliwości konsoli PlayStation 4. W produkcji wcielamy się w zabawnego robocika, którego głównym zadaniem będzie odnalezienie swoich przyjaciół. Niepozorny tytuł zgarnął mnóstwo nagród i podbił serca graczy z całego świata świetnym wykorzystaniem możliwości wirtualnej rzeczywistości, bardzo wysoką grywalnością i różnorodnością lokacji. Dzieło stworzone przez wewnętrzne studio Sony może pochwalić się też przepiękną jak na VR grafiką i doskonałą optymalizacją, co poniekąd wynika z wyboru ekipy deweloperskiej.

Astro Bot: Rescue Mission zadebiutował w zeszłym roku i jest dostępny wyłącznie na PS4 w cenie 169 zł (PS Store) .

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 44 sekund

W Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest Easter Egg, którego nikt nie odkrył przez dwa lata

arrow-right
arrow-right

Gran Turismo Sport dostanie trasę w Spa, nowe auta i deszcz

Komentarze
...
77.255.***.*** • #1
GoDlike
183 dni temu

Gdybyście się zastanawiali to ja też tego kodu nie otrzymałem ;)

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.