News

Star Wars Jedi: Ocalały z pokazem w piątek

Znamy coraz więcej gier które zobaczymy na tegorocznej edycji The Games Awards.

Jeszcze kilka godzin temu wydawało się, że to przeciek - bowiem EA aktualizując stronę Star Wars Jedi: Ocalały, podało też datę premiery - ale nieco później oficjalnie wrzucono zapowiedź gry do sieci. Zapowiedź lakoniczną, bo informującą jedynie, że więcej informacji o grze zobaczymy w nocy z czwartku na piątek, podczas The Games Awards.

Bedąca kontynuacją Star Wars Jedi: Upadły Zakon, gra będzie mieć prawdopodobnie dość krótką kampanię reklamową (o tym mówiły już zresztą wcześniejsze plotki) - wg. informacji którą EA chyba przypadkowo za wcześnie opublikowało wraz z aktualizacją profili gry, pojawiła się data 16 marca 2023. O tym, czy to placeholder, czy faktyczna data - dowiemy się już w piątek, o 1:30 polskiego czasu.

Poza Star Wars Jedi: Ocalały, zobaczymy zapowiedzi około 30-40 gier, a wśród plotek pojawiają się tryb Factions to The Last of Us II, Death Stranding 2, nowy Crash Bandicoot, Dead Space, Tekken 8, Final Fantasy XVI, Street Fighter 6, Monster Hunter Rise, Redfall, Diablo 4, Forspoken, Hogwarts Legacy, czy zbyt wiele razy przekładane Dead Island 2.

Jest tego trochę, ale jak widać daleko temu do pełnej listy kilkudziesięciu gier i jeśli wszystkie to będą tak mocne tytuły, czeka nas naprawdę gorąca noc. Cieszą więc informacje, że event nie będzie trwał aż 3 godzin jak w latach poprzednich (kto by wytrzymał do 4:30 w nocy...), ale pewnie i tak bez porządnej kawy czy "red bulka" się nie obędzie...

Nie zapomnijcie więc ustawić przypomnień na noc z czwartku na piątek o 1:30 w nocy. Możecie też ustawić przypomnienie na poniższy stream:

Czas czytania: 2 minut, 24 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Kalendarz Premier — Marzec 2024 - 01.03.2024 19:00
Niedawno pisaliśmy też o...

Elden Ring dostanie darmowy dodatek

arrow-right
arrow-right

Czy Xbox Series S ogranicza gry na konsole i jak się je robi?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: